کد خبر: 5953تاریخ انتشار : ۱۵:۵۶:۳۷ - یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷

عضو مجلس خبرگان رهبری: دشمن در حادثه شکست انقلاب ناکام ماند

مازنی خبر : عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر تقویت پایداری و مقاومت در بین آحاد جامعه گفت: شمن در حادثه شکست انقلاب ناکام ماند. آیت الله علی معلمی در همایش انقلاب و استکبار جهانی در دانشگاه آزاد واحد ساری اظهار داشت: یکی از مولفه‌های برجسته همه انبیا این بود که موظف بودند در […]

عضو مجلس خبرگان رهبری: دشمن در حادثه شکست انقلاب ناکام ماند

مازنی خبر : عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر تقویت پایداری و مقاومت در بین آحاد جامعه گفت: شمن در حادثه شکست انقلاب ناکام ماند.

آیت الله علی معلمی در همایش انقلاب و استکبار جهانی در دانشگاه آزاد واحد ساری اظهار داشت: یکی از مولفه‌های برجسته همه انبیا این بود که موظف بودند در مقابل استکبار زمان مقاومت و برای آزادی مردم زمان خود تلاش کنند. انسانی نمی‌تواند متدین باشد اما استکبارستیز نباشد که در جمله لا اله ال الله نیز این امر تاکید شد.

وی افزود: اصل انقلاب ما با مذاکره به پیروزی نرسید بلکه با پایداری و مقاومت بود و در زمان انقلاب و هشت سال دفاع مقدس با دفاع جانانه و استقامت شکل گرفت.گاهی اوقات گرفتار ملاحظه می‌شویم و آنچه را که می‌فهمیم را بازگو نمی‌کنیم. آنهایی که در عصر پیروزی انقلاب اسلامی نقش اول را داشتند و زمان دفاع مقدس حاضر در صحنه بودند می‌توانند مدیران لایقی باشند.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: هدف حضرت امام استقلال همه جانبه بوده و حیف است امروز مقابل دشمنی که هرگز به ما امتیاز نمی‌دهد زانو بزنیم. ۱۳ آبان یوم الله یعنی روز قدرت نمایی خداوند است و دشمن خود حوادثی را پدید آورد و تلاش داشت اندیشه انقلاب را سرکوب کند که خود در این حادثه زمین خورد.

معلمی گفت: مسئولان صادقانه به مردم و کشور خدمت کنند و با ولایت پذیری از انقلاب و دستاوردهای آن حمایت و دفاع کنند.