کد خبر: 5954تاریخ انتشار : ۱۵:۵۴:۳۳ - یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷

فرماندار قائم‌شهر: دستاوردهای انقلاب را با هیچ چیز معامله نخواهیم کرد

فرماندار شهرستان قائم‌شهر در مراسم باشکوه ۱۳ آبان امروز با بیان اینکه این روز جهش بزرگی در مبارزات انقلابی مردم ایران بر علیه ایادی دشمن بود، اظهار کرد: آمریکای جنایتکار هرآنچه را که در توان داشت به کار گرفت ولی مؤفق نشد به چیزی دست یابد. به گزارش مازنی خبر ، مهدی محمدی افزود: بعد […]

فرماندار قائم‌شهر: دستاوردهای انقلاب را با هیچ چیز معامله نخواهیم کرد

فرماندار شهرستان قائم‌شهر در مراسم باشکوه ۱۳ آبان امروز با بیان اینکه این روز جهش بزرگی در مبارزات انقلابی مردم ایران بر علیه ایادی دشمن بود، اظهار کرد: آمریکای جنایتکار هرآنچه را که در توان داشت به کار گرفت ولی مؤفق نشد به چیزی دست یابد.

به گزارش مازنی خبر ، مهدی محمدی افزود: بعد از چهل سال از پیروزی انقلاب ما می‌گذرد و ملت هر روز به پیروزی‌های بزرگ و جدید دست پیدا می‌کند و همین امر دشمن را آزار می‌دهد.

وی تصریح کرد: ملت ما ثابت کرد در تابعیت از فرمان رهبری در کنار هم و با وحدت و انسجام به راه خود ادامه می‌دهند و نقشه‌های آمریکا را یکی پس از دیگری خنثی می‌کند.

فرماندار شهرستان قائم‌شهر با بیان اینکه دشمن باید بداند که ملت ایران تحت هیچ شرایطی دست از عقاید و آرمان‌های خود برنمی‌دارد، گفت: دستاوردهای انقلاب را با هیچ چیز معامله نخواهیم کرد.

 

فارس