کد خبر: 5970تاریخ انتشار : ۸:۳۵:۲۵ - دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷

تیراندازی مرگبار به مامور نیروی انتظامی در اهواز ! + جزییات

مازنی خبر : فرمانده انتظامی اهواز از شهادت یک مامور نیروی انتظامی در پی درگیری با سارقان مسلح خبر داد. سرهنگ محمد صفری ، اظهار کرد: ساعت ۲۱:۳۰ جمعه شب (۱۱ آبان ماه) عوامل گشت کلانتری ۲۷ اهواز حین گشت زنی، با یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ پلاک مخدوش مواجه می شوند که برای توقیف […]

تیراندازی مرگبار به مامور نیروی انتظامی در اهواز ! + جزییات

مازنی خبر : فرمانده انتظامی اهواز از شهادت یک مامور نیروی انتظامی در پی درگیری با سارقان مسلح خبر داد. سرهنگ محمد صفری ، اظهار کرد: ساعت ۲۱:۳۰ جمعه شب (۱۱ آبان ماه) عوامل گشت کلانتری ۲۷ اهواز حین گشت زنی، با یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ پلاک مخدوش مواجه می شوند که برای توقیف آن اقدام می کنند.

وی افزود: سرنشینان خودرو که سه سارق مسلح بودند، مبادرت به تیراندازی به سمت عوامل گشت می کنند که با آتش متقابل ماموران در این درگیری مسلحانه و رشادت عوامل انتظامی، سه سارق مورد اصابت گلوله قرار می گیرند. فرمانده انتظامی اهواز گفت: در این عملیات یک نفر از عوامل وظیفه به درجه رفیع شهادت نائل آمد. همچنین یک سارق تیرخورده دستگیر و دو دستگاه خودروی سرقتی در این عملیات توقیف شد. وی گفت: تلاش برای شناسایی و دستگیری دیگر سارقان مسلح فراری ادامه دارد.