کد خبر: 6000تاریخ انتشار : ۱۳:۴۷:۰۰ - دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷

۲۱ آبان زمان آغاز دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان جانباز و معلول وزارت بهداشت در ساری

دبیر برگزاری دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان جانباز و معلول وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی گفت: با توجه به نگاه مقام عالی وزارت مبنی بر سلامت کارکنان ، دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان جانباز و معلول وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی از تاریخ ۲۱ تا ۳۰ آبان در ساری برگزار خواهد […]

۲۱ آبان زمان آغاز دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان جانباز و معلول وزارت بهداشت در ساری

دبیر برگزاری دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان جانباز و معلول وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی گفت: با توجه به نگاه مقام عالی وزارت مبنی بر سلامت کارکنان ، دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان جانباز و معلول وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی از تاریخ ۲۱ تا ۳۰ آبان در ساری برگزار خواهد شد.

«رحمان خدابنده لو» با بیان اینکه در جلسه کمیته ورزش این وزارتخانه که با ریاست دکتر صدرالسادات معاون محترم توسعه مدیریت و منابع برگزار شد ، برگزاری دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان جانباز و معلول وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی به تصویب رسد ، افزود: اولین جلسات کمیته های فنی، پشتیبانی و فرهنگی جهت هر چه بهتر برگزار شدن این دوره از المپیاد در خرداد ماه برگزار شد.

وی با بیان اینکه در دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان جانباز و معلول وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی حدود ۶۰۰ ورزشکار در ۶ رشته فوتسال، دارت، تنیس روی میز، شطرنج، شنا و تیراندازی به رقابت خواهند پرداخت ، اظهار داشت: حدود ۳۰ دانشگاه علوم پزشکی و سازمان تابعه برای شرکت در این المپیاد اعلام آمادگی کردند.

خدابنده لو ادامه داد: ۲۱ آبان زمان ورود تیم های فوتسال ، شطرنج و تنیس روی میز می باشد که در همان روز جلسات هماهنگی و قرعه کشی برگزار و مسابقات این سه رشته ورزشی از روز ۲۲ آبان آغاز خواهد شد.

وی با بیان اینکه تیم های دارت ، تیراندازی و شنا در تاریخ ۲۶ آبان وارد محل استقرار خود در المپیاد خواهند شد ، تصریح کرد: ۳۰ آبان با خروج تیم ها ، این دوره از المپیاد پایان خواهد یافت.

دبیر برگزاری دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان جانباز و معلول وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر اینکه فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین و فدراسیون فوتبال در برگزاری این المپیاد همکاری دارند ، اظهار داشت: داوران مسابقات این دوره از المپیاد توسط فدراسیون های مربوطه معرفی شدند و همگی از داوران بین المللی و ملی کشورمان محسوب می شوند.

خدابنده لو با اشاره به اینکه در چند سال اخیر اتفاقات بسیار خوبی در ورزش کارکنان وزارت بهداشت رخ داده است، تصریح کرد: لازمه خدمت به مردم، داشتن نشاط و انرژی است و برگزاری این المپیاد این شور و نشاط را ایجاد می‌کند.

وی ضمن قدردانی از نگاه و توجه مقام عالی وزارت به سلامت کارکنان ، تصریح کرد: برگزاری اینگونه المپیادها باعث افزایش شادی و نشاط کارکنان و در نهایت خدمت رسانی مطلوب تر به مردم می شود.