کد خبر: 6010تاریخ انتشار : ۱۷:۲۲:۲۴ - سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷

صالحی و ناجی؛ محتمل‌ترین گزینه‌های غیربومی استانداری مازندران!؟ +سوابق

اختصاصی مازنی خبر / گروه سیاسی : به دلیل سیاست دولت دوازدهم در انتخاب استانداران غیربومی ، تقریباً می توان گفت تمام شنیده ها از انتخاب یک مدیر غیربومی به عنوان استاندار آینده مازندران خبر می‌دهند و در این بین نام دو گزینه بیش از دیگران بر سر زبان ها افتاده است. در این بین […]

صالحی و ناجی؛ محتمل‌ترین گزینه‌های غیربومی استانداری مازندران!؟ +سوابق

اختصاصی مازنی خبر / گروه سیاسی : به دلیل سیاست دولت دوازدهم در انتخاب استانداران غیربومی ، تقریباً می توان گفت تمام شنیده ها از انتخاب یک مدیر غیربومی به عنوان استاندار آینده مازندران خبر می‌دهند و در این بین نام دو گزینه بیش از دیگران بر سر زبان ها افتاده است.

در این بین ، از «محمدرضا صالحی» یکی از موفق ترین استانداران دولت تدبیر و امید که در دولت یازدهم و اوایل دولت دوازدهم مسئولیت استانداری خراسان شمالی را عهده دار بود به عنوان یکی از جدی ترین گزینه های استانداری مازندران نام برده می شود.

Image result for ‫محمدرضا صالحی‬‎

صالحی هر چند متولد استان گلستان می باشد ولی با استان مازندران غریبه نیست و در دولت اصلاحات مسئولیت معاونت استانداری و در برهه ای نیز مسئولیت سرپرستی استانداری مازندران را بر عهده داشت.

وی به دلیل سال های فعالیت در مازندران ، شناخت بسیار خوبی از این استان دارد و جالب اینجاست که به دلیل همین کارنامه موفق ، مورد حمایت جناح های مختلف سیاسی نیز قرار دارد.

صالحی یکی از باسابقه ترین و کاربلدترین مدیران وزارت کشور محسوب می شود که در دولت روحانی به عنوان دبیر کاروان تدبیر و امید و مشاور نهاد ریاست جمهوری نیز به فعالیت پرداخته است.

اما گزینه بعدی که برای استانداری مازندران مطرح شده است ، سعید ناجی است.

Image result for ‫سعید ناجی‬‎

وی در حال حاضر به عنوان معاون سیاسی امنیتی استانداری سمنان مشغول فعالیت می باشد.

در کارنامه ناجی مسئولیت فرمانداری های دو شهرستان کوچک شهریار و بهارستان در استان تهران نیز دیده می شود و به نظر می رسد با این سوابق ، گزینه مناسبی برای استان پرچالش و البته مهم و ساحلی مازندران نباشد.

در هر صورت باید منتظر ماند و دید در نهایت وزارت کشور و شخص رئیس جمهور در انتخاب استاندار آینده مازندران ، شایسته سالاری را ملاک انتصاب خود قرار خواهند داد یا خیر!؟

به گزارش مازنی خبر ، گفته می شود مجید حسین زادگان سرپرست فعلی استانداری مازندران به احتمال فراوان به عنوان استاندار یکی از استان های دیگر کشور منصوب خواهد شد.

 1. مسعود گفت:

  فقط دکتر صالحی
  بهترین گزینه ایشون هستن

 2. ناشناس گفت:

  مازندران مگه موش آزمایشگاهیه که هر سری یه نفرو میارن براش کارنامه درست میکنن . اقای روحانی مردم مازندران یکی مثل صالحی رو میخوان که یه جا کارنامه داشته باشه

 3. رضا گفت:

  با این رزومه می خوان استانداری مازندران رو بدن دست ناجی !!!!!!!؟؟؟؟؟ آقای رحمانی فضلی مازندران رو چی گیر اورده

 4. سجاد گفت:

  بهترین گزینه همین حاج مجیده

 5. ناشناس گفت:

  مرد عمل صالحی میباشد