کد خبر: 6013تاریخ انتشار : ۱۷:۲۷:۰۹ - سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷

در جلسه بازنشستگان با رئیس مجمع نمایندگان مازندران چه گذشت!؟

دبیر اجرایی تشکیلات خانه کارگر استان مازندران گفت: قانون کار خط قرمز جامعه کارگری است. نصرالله دریابیگی در نشست و برنامه ریزی گرامیداشت ۲۹ آبان سالروز تصویب قانون کار که با حضور جمعی از مدیران اجرائی در سالن همایش های مدیریت درمان تامین اجتماعی مازندران برگزار گردید،اظهار کرد: گردهمایی بزرگ کارگران به مناسبت ۲۹ آبان […]

در جلسه بازنشستگان با رئیس مجمع نمایندگان مازندران چه گذشت!؟

دبیر اجرایی تشکیلات خانه کارگر استان مازندران گفت: قانون کار خط قرمز جامعه کارگری است.

نصرالله دریابیگی در نشست و برنامه ریزی گرامیداشت ۲۹ آبان سالروز تصویب قانون کار که با حضور جمعی از مدیران اجرائی در سالن همایش های مدیریت درمان تامین اجتماعی مازندران برگزار گردید،اظهار کرد: گردهمایی بزرگ کارگران به مناسبت ۲۹ آبان با هدف حمایت از قانون کار و قانون تامین اجتماعی در این روز برگزار می شود.

در این نشست که با حضور علی اسماعیلی،رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران برگزار گردید، نصراله دریابیگی افزود: این گردهمایی با حضور اعضای هیئت مدیره تشکل‌های کارگری، اتحادیه زنان کارگر استان، اعضای هیئت مدیره و بازرسان کانون بازنشسته ، اعضای شوراهای اسلامی کار، اعضای انجمن‌های صنفی کارگران، اعضای هیات اجرائی و بازنشستگان و فعالان جامعه کارگری در ۲۹ آبان ماه در ساری برگزار می‌شود.

رئیس هیات مدیره کانون بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران با بیان اینکه قانون کار خط قرمز جامعه کارگری است،گفت:درخواست ما این است که برای احقاق حقوق کارگران کوتاهی نشود تا این قشر کم درآمد و محروم جامعه بتوانند از حداقل های رفاهی موجود برخوردار باشند .

دریابیگی با تاکید بر اینکه حمایت از قشر کارگر جامعه از وظایف اصلی ما تلقی می شود،اظهار کرد: همه ما بدهکار نظام هستیم ،به برکت همین کارگران عزت پیدا کردیم بنابراین تکریم کارگران از وظایف ما به شمار می آید.

در ادامه مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران گفت: واحد درمان تامین اجتماعی مازندران طی چند سال گذشته علی رغم مشکلات اقتصادی حاکم بر جامعه پیشرفت و جهش چشم گیری در بحث درمان و خدمات رسانی به بیماران تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی ارائه داده است.

محمد خورشیدی افزود: در سال گذشته در درمان مستقیم چهار میلیون و ۷۰۰ بار مراجعه به بخش درمانی و بیش از ۳۵ هزار بستری و ۲۲ هزار عمل جراحی در بیمارستان های تامین اجتماعی صورت گرفته است.

وی گفت:باید با افتخار اعلام کنم که امروز شاهد انجام شدن بالاترین سطح جراحی های آنژیو گرافی و آنژیو پلاستی مغز در بیمارستان ولیعصر قائمشهر به بهترین شکل ممکن برای کارگران و بازنشستگان هستیم.

خورشیدی با اشاره به بدهی های تامین اجتماعی به بیمارستان های خصوصی گفت: امیدوارم هرچه زودتر شرایطی محیا شود تا در خدمات رسانی به بیماران تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی وقفه ای ایجاد نشود.

رئیس مجمع نمایندگان مجلس استان مازندران گفت: کارگران همواره حامی نظام بوده اند.

رئیس مجمع نمایندگان مجلس استان مازندران در نشست برنامه ریزی و برگزاری گرامیداشت ۲۹ آبان سالروز تصویب قانون کار با بیان اینکه امروز کشور سخت ترین شرایط بعد از انقلاب را سپری می کند،گفت: کشور در شرایط بسیار سخت تر از هشت سال جنگ تحمیلی به سر می برد.

وی ادامه داد: لغو بیمه های کشتی ها و هواپیما های باربری و مسافرتی،کاهش چشم گیر قیمت فروش نفت و… از جمله عوارض تحریم است که شیاطین جهانی برای تحمیل خواسته های خود بر کشور مقدسمان ایران،اعمال کرده اند.

علی اسماعیلی با اشاره به اینکه کارگران همواره حامی نظام بوده اند، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران متعلق به کارگران،مستضعفان و پا برهنگانی است که همواره با تحمل مشکلات هیچگاه آرمان های انقلاب اسلامی را فراموش نکرده اند.

وی در ادامه گفت: باید تلاش کرد تا فاصله بین غنی و فقیر که بسیار زیاد شده است به حداقل برسد.

https://static3.ilna.ir/thumbnail/6Cgzvg6ZFaUk/zD2ly951Lbe1X4vBXmeYxnwvBKd2o-upCBoRpuXWWQ3xVYIwBtE8SJc5CgG8w1SR1HhaeHPcWe7Z4QQxwQ5aCQuC6bW65Yo2vzNA1A_oYcME-xuDHnCGIL88GkvFaMums2lp5Xzk-eErjUYezqJx1w96qHB4I0VpXuOejRjZDSys4NdjIqNZJEQ6csj1vAj0R3aoUmamwI8,/IMG_3654.jpg

 

ایلنا