کد خبر: 6030تاریخ انتشار : ۱۰:۰۵:۴۸ - چهارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۷

پیام مهندس اسلامی وزیر راه و شهرسازی به‌مناسبت هشتمین سالگرد ارتحال مدیرکل فقید راه و ترابری مازندران

اختصاصی مازنی خبر : مهندس محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در پیامی به مناسبت هشتمین سالگرد درگذشت مرحوم موسی رحیمی مدیرکل فقید راه و ترابری استان مازندران ، یاد و خاطره آن مرحوم را گرامی داشت. متن این پیام به شرح زیر است : خانواده محترم زنده یاد مهندس موسی رحیمی با سلام خدمت […]

پیام مهندس اسلامی وزیر راه و شهرسازی به‌مناسبت هشتمین سالگرد ارتحال مدیرکل فقید راه و ترابری مازندران

اختصاصی مازنی خبر : مهندس محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در پیامی به مناسبت هشتمین سالگرد درگذشت مرحوم موسی رحیمی مدیرکل فقید راه و ترابری استان مازندران ، یاد و خاطره آن مرحوم را گرامی داشت.

متن این پیام به شرح زیر است :

خانواده محترم زنده یاد مهندس موسی رحیمی
با سلام
خدمت رسانی به مردم و تلاش در راه تحقق اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دستاوردی است که بی شک ثمرات آن منشا آبادانی کشور و اجر آن ذخیره ای گرانبها برای زندگانی جاوید و آخرت میباشد.
لذا برخود واحب میدانم با نهایت تاسف و تالم در آستانه هشتمین سالگرد عروج شهادتگونه مهندس موسی رحیمی مدیرکل فقید و سعید راه و ترابری استان مازندران که در حین انجام ماموریت جان خود را فدا نمود مراتب اندوه خویش را از فقدان همکار پرتلاش و ارزشمند وزارت راه و شهرسازی ابراز نمایم.
فعالیت آن فقید مرحوم آثار و برکات و خاطره ارزشمندی بر جای نهاده است که سرلوحه و راهنمای آیندگان در بخش راه خواهد بود .
از درگاه خداوند منان برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی و برای شما عزیزان صبر،شکیبایی و توفیق روزافزون مسئلت دارم.

محمد اسلامی
وزیر راه و شهرسازی

*** لازم به ذکر است مراسم هشتمین سالگرد درگذشت موسی رحیمی عصر سه شنبه با حضور گسترده مردم در زادگاهش ، روستای چمازکتی قائم شهر برگزار شد.