کد خبر: 6033تاریخ انتشار : ۱۰:۰۹:۳۹ - چهارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۷

سرپرست استانداری مازندران: راز ماندگاری هیئت های مذهبی مردمی بودن است

سرپرست استانداری مازندران، راز ماندگاری هیئت های مذهبی و موفقیت آن را در مردمی بودن ذکر کرد. به گزارش مازنی خبر ، احمد حسین زادگان در جمع هیئت های مذهبی شهرستان نکا در مشهد مقدس راز ماندگاری هیئت های مذهبی را درمردمی بودن آن بیان کرد و اظهار داشت: هیئت های مذهبی کانون ترویج فرهنگ […]

سرپرست استانداری مازندران: راز ماندگاری هیئت های مذهبی مردمی بودن است

سرپرست استانداری مازندران، راز ماندگاری هیئت های مذهبی و موفقیت آن را در مردمی بودن ذکر کرد.

به گزارش مازنی خبر ، احمد حسین زادگان در جمع هیئت های مذهبی شهرستان نکا در مشهد مقدس راز ماندگاری هیئت های مذهبی را درمردمی بودن آن بیان کرد و اظهار داشت: هیئت های مذهبی کانون ترویج فرهنگ حسینی، علوی و رضوی هستند از اینرو راز ماندگاری و موفقیت هیئت های مذهبی مردمی بودن آن است.

وی با عنوان اینکه عشق و ارادت مردم علوی مازندران به اهل بیت علیهم السلام بی نظیر است افزود: مازندران علوی عاشق و دلباخته اهل بیت است و وحدت و انسجام نیاز اصلی جامعه برای مقابله با توطئه های اقتصادی دشمن است.

وی ادامه داد: هیئت های مذهبی زمینه ساز تحول معنوی و مسیر رسیدن به جامعه ای پویا، متعهد و مسئولیت پذیر است و مازندران نیز عاشق و شیفته علوی است.

سرپرست استانداری مازندران با اشاره به صدور ۵۱ هزار ویزا برای زائران اربعین استان اظهار داشت: شمار زائران استان به کربلا و نجف در اربعین حسینی نسبت به سال قبل ۱۸ درصد بیشتر بوده است.

*** همزمان با روزهای آخر ماه صفر ۲۳ هزار زائر مازندرانی در قالب هیئت های مذهبی به مشهد مقدس اعزام شده اند.