کد خبر: 6081تاریخ انتشار : ۷:۴۷:۲۱ - یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷

جناب آقای رحمانی فضلی؛ مازندران نیاز به استانداری دارد که ناجی شود / ناجی بودن در اسم نیست! / مازندران صالحی را میخواند

اختصاصی مازنی خبر / میثم کاوه: آرام آرام به انتخاب استاندار جدید مازندران از سوی هیات دولت نزدیک می شویم و طیف های مختلف سیاسی تلاش می کنند شخصیت نزدیک به خود را به وزارت کشور تحمیل کنند. *** محمدرضا صالحی یا سعید ناجی!؟ دولت دوازدهم هر چند با انتخاب محمد اسلامی تلاش کرد ، […]

جناب آقای رحمانی فضلی؛ مازندران نیاز به استانداری دارد که ناجی شود / ناجی بودن در اسم نیست! / مازندران صالحی را میخواند

اختصاصی مازنی خبر / میثم کاوه: آرام آرام به انتخاب استاندار جدید مازندران از سوی هیات دولت نزدیک می شویم و طیف های مختلف سیاسی تلاش می کنند شخصیت نزدیک به خود را به وزارت کشور تحمیل کنند.

*** محمدرضا صالحی یا سعید ناجی!؟

دولت دوازدهم هر چند با انتخاب محمد اسلامی تلاش کرد ، مدیریتی مبتنی بر ایده های به‌روز را در مازندران حاکم کند ولی تغییر یکباره استاندار پیشین و اصفهانی این استان باعث شد تا بار دیگر تب و تاب انتخاب استاندار در این استان شکل بگیرد.

باید قبول کنیم مازندران این روزهای حال خوشی ندارد و ثبات ایجاد شده در دوران مهندس اسلامی که به وزارت راه و شهرسازی کوچ کرده است ، در این استان شمالی از بین رفته و تقریباً تمام دستگاه های اجرائی در حالت استندبای به سر می برند.

کمتر کسی است که نداند ، مازندران به دلیل برخورداری از جاذبه های مختلف گردشگری و همچنین دارا بودن بزرگترین صنعت کشاورزی یکی از مهمترین استان های کشور محسوب می شود و مدیریت در راس هرم استانداری آن بی شک نیاز به مدیری کارکشته و باتجربه دارد که بتواند با مدیریت صحیح و ایجاد تعامل با قوه های دیگر و نهادهای مهم و تاثیرگذار ، قطار توسعه این استان را در ریل واقعی اش به حرکت درآورد.

باصراحت می توان گفت مازندران در این روزها نیاز به ناجی دارد ولی ناجی بودن به اسم نیست بلکه به توانمندی و تخصص است که این مهم در محمدرضا صالحی بیش از همه ی گزینه های غیربومی مدنظر استانداری مازندران دیده می شود.

مازندران با مدیران باتجربه ای مانند صالحی می تواند نشاط اجتماعی و توسعه اقتصادی را رقم بزند و کاستی های زیرساختی خود را بر طرف سازد نه مدیرانی که تا به امروز حتی تجربه معاونت استانداری یک استان بزرگ را در کارنامه ندارد.

حال که بنا است شخصیتی غیربومی سکان هدایت استانداری مازندران را بر عهده بگیرد و مجید حسین زادگان نیز در استانی دیگر استاندار شود ، چه خوب است که به نظر اکثریت مردم ، کارشناسان ، اقتصاددانان ، بازرگانان ، طیف مظلوم جامعه یعنی تشکل های کارگری و در نهایت حامیان دولت در استان مازندران توجه شود و نمایندگی عالی دولت در مازندران به دکتر صالحی سپرده شود.

هرچند در سال های اخیر بارهای نام دکتر صالحی برای استانداری مازندران مطرح شده بود ولی امروز بیش از هر زمانی دیگری مازندران ، صالحی را می خواند.

*** میثم کاوه
فعال رسانه ای / رئیس کمیته گردشگری ستاد انتخابات دکتر روحانی