کد خبر: 6173تاریخ انتشار : ۲۱:۱۱:۲۵ - شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷

حسین زادگان: همه دستگاهها به فعالان اقتصادی برای نقش آفرینی در عرصه تولید و اشتغال کمک کنند

سرپرست استانداری مازندران در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه گفت : برای مقابله با تحریم های ظالمانه همه دستگاهها به فعالان اقتصادی برای نقش آفرینی در عرصه تولید و اشتغال کمک کنند. ‎ به گزارش مازنی خبر ، احمد حسین در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه مازندران راه اصلی نجات کشور را همراهی […]

حسین زادگان: همه دستگاهها به فعالان اقتصادی برای نقش آفرینی در عرصه تولید و اشتغال کمک کنند

سرپرست استانداری مازندران در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه گفت : برای مقابله با تحریم های ظالمانه همه دستگاهها به فعالان اقتصادی برای نقش آفرینی در عرصه تولید و اشتغال کمک کنند. ‎

به گزارش مازنی خبر ، احمد حسین در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه مازندران راه اصلی نجات کشور را همراهی ، همدلی و اقدامات جهادی و انقلابی و هوشمندانه برای مقابله با تحریم های دشمنان دانست و تاکید کرد : همه دستگاهها به فعالان اقتصادی برای نقش آفرینی در عرصه تولید و اشتغال کمک کنند.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از صنایع تبدیلی مورد نیاز کشاورزی در استان ایجاد و جانمایی نشده و راه اندازی آن ضروری است اظهار داشت برای احداث شالیکوبی های جدید می توان از ظرفیت شهرکهای صنعتی نیز استفاده نمود.
حسین زادگان برگزاری جلسه مشترک با نمایندگان سه قوا را برای بررسی مسائل و مشکلات مختلف استان ضروری دانست و از غیبت برخی مدیران دستگاه های اجرایی در جلسه شورای برنامه ریزی انتقاد کرد.
وی افزایش تولید و صادرات را متذکر شد و یادآور شد : کشورهای آسیای میانه فرصت بزرگی برای توسعه صادرات هستند و مازندران با توجه به داشتن بنادر مناسب ؛ راه ریلی و فرودگاه استعداد بسیار خوبی برای توسعه صادرات دارد.
حسین زادگان در ابتدای سخنان خود آغاز ولایت حضرت مهدی موعود (عج) را تبریک و تهنیت گفت و با اشاره به درگذشت جانسوز رئیس سازمان تامین اجتماعی در حادثه تصادف در گلستان اظهار داشت : مرگ فقید سعید نوربخش مدیر ساعی ، مخلص و متعهد در مسیر خدمت و کار افتخار و ارزش بزرگی بود .