کد خبر: 6178تاریخ انتشار : ۲۱:۱۸:۲۴ - شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷

معاون وزیر راه و شهرسازی : بیمارستان خاتم الانبیا بهشهر دهه فجر امسال افتتاح می شود

مازنی خبر : ساخت بیمارستان خاتم الانبیاء شهرستان بهشهر از سال ۸۷ آغاز شد و مقرر شده بود که چهار تا پنج ساله تحویل شود و اکنون در ده سالگی ساخت و تجهیز و در آستانه چهلمین سال انقلاب همزمان با سراسر کشور به بهره برداری می رسد. معاون وزیر راه و شهرسازی در بازدید […]

معاون وزیر راه و شهرسازی : بیمارستان خاتم الانبیا بهشهر دهه فجر امسال افتتاح می شود

مازنی خبر : ساخت بیمارستان خاتم الانبیاء شهرستان بهشهر از سال ۸۷ آغاز شد و مقرر شده بود که چهار تا پنج ساله تحویل شود و اکنون در ده سالگی ساخت و تجهیز و در آستانه چهلمین سال انقلاب همزمان با سراسر کشور به بهره برداری می رسد.

معاون وزیر راه و شهرسازی در بازدید از این بیمارستان و اعلام رضایت از مراحل ساخت و ساخت؛ خواهان تجهیز در زمان مقرر این بیمارستان شد.

محمدجعفر علیزاده گفت: این بیمارستان از بیمارستان های مجهز استان مازندران که با افتتاح آن بخش اعظمی از مشکلات بیماران شرق این استان مرتفع می شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به برنامه ریزی های انجام شده؛ خاطر نشان کرد: براساس برنامه ریزی انجام شده مقرر شد تا تجهیزات پنج گانه رختشورخانه، رادیولوژی، آشپزخانه، آزمایشگاه و سی اس آر، از دهم آذرماه نصب شده و مراحل اجرایی به پایان برسد.

علیزاده گفت: این پروژه از پروژه های ملی ما در راه و شهرسازی و دارای اعمیت بالا است که همزمان با چهلمین سال از پیروزی انقلاب اسلامی به بهره برداری میرسد و خدمات مختلف به بیماران ارائه می شود.

وی افزود: بیمارستان خاتم الانبیا بهشهر در ابتدا مقرر شده بود که ۱۶۰ تختخوابی باشد که اکنون به ۲۲۰ تختخواب افزایش یافت و شاهد افتتاح آن در دهه فجر امسال خواهیم بود.