کد خبر: 6183تاریخ انتشار : ۲۱:۱۹:۱۰ - شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷

مدیرکل بهزیستی مازندران: ۶۹ درصد تسهیلات خوداشتغالی بانک‌های عامل مازندران پرداخت شده است

مدیرکل بهزیستی مازندران با اشاره به پایان زمان پرداخت تسهیلات خوداشتغالی تا آخر آذرماه، اعلام کرد که ۳۱ درصد این اعتبارات هنوز از سوی بانک‌های عامل پرداخت نشده است. به گزارش مازنی خبر ، سید سعید آرام اعتبار ابلاغی استان برای اجرای بند ب تبصره ۱۶ قانون بودجه کشور تحت عنوان «طرح‌های خوداشتغالی مددجویی» در […]

مدیرکل بهزیستی مازندران: ۶۹ درصد تسهیلات خوداشتغالی بانک‌های عامل مازندران پرداخت شده است

مدیرکل بهزیستی مازندران با اشاره به پایان زمان پرداخت تسهیلات خوداشتغالی تا آخر آذرماه، اعلام کرد که ۳۱ درصد این اعتبارات هنوز از سوی بانک‌های عامل پرداخت نشده است.

به گزارش مازنی خبر ، سید سعید آرام اعتبار ابلاغی استان برای اجرای بند ب تبصره ۱۶ قانون بودجه کشور تحت عنوان «طرح‌های خوداشتغالی مددجویی» در بخش بهزیستی را ۲۸۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال اعلام و اظهار داشت: اعتبار تخصیصی بانکی ۱۸۲ میلیارد و ۷۵۰میلیون ریال بوده و در مجموع تاکنون ۱۹۵ میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال معادل ۶۹ درصد تخصیص یافته است.

وی افزود: یک‌هزار و ۲۵ نفر به بانک‌ها معرفی شدند و ۷۵۵ نفر معادل ۱۳۲میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات را دریافت کردند.

مدیرکل بهزیستی مازندران با اشاره به پایان زمان پرداخت تسهیلات خوداشتغالی تا آخر آذرماه، اعلام کرد که ۳۱ درصد این اعتبارات هنوز از سوی بانک‌های عامل پرداخت نشده است.

آرام بیان کرد: بانک ملت ۵۵ درصد اعتبار تخصیصی را تاکنون ابلاغ کرده است، بانک صادرات ۴۰ درصد، بانک تجارت ۵۰ درصد و بانک سپه نیز ۵۰ درصد بوده است.

وی با اشاره اعتبار تخصیص بانک انصار مبنی بر ۳۳۰ میلیون تومان و اعتبار تخصیص بانک ثامن مبنی بر ۱۴۰ میلیون تومان، از عدم ابلاغ این اعتبارات از سوی این بانک‌ها تاکنون خبر داد و گفت: این دو بانک در سال گذشته نیز هیچ اعتباری را ابلاغ نکرده بوده‌اند.

رضا نوروزی مدیرکل کمیته امداد مازندران نیز با اشاره به اعتبار ۵۲۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریالی ابلاغی استان برای بند ب تبصره ۱۶ قانون بودجه کشور برای این نهاد افزود: اعتبار تخصیصی بانک‌ها ۴۷۸ میلیارد و ۱۵۰میلیون ریال بوده است.

وی تعداد افراد معرفی شده به بانک‌های عامل برای دریافت تسهیلات را دو هزار و ۵۳۸ نفر اعلام کرد و گفت: به یک‌هزار و ۷۴۳ نفر معادل ۶۹ درصد، ۳۱۴ میلیارد و ۸۸۰ میلیون ریال تسهیلات دریافت کرده‌اند.

 1. ابوالفضل بادپا گفت:

  اعلام حمایت قاطع انجمن دانش آموختگان دانشگاه صنعت آب و برق (شهید عباسپور) از انتخاب دکتر میثم جعفرزاده به عنوان گزینه وزارت کشور جهت تصدی سمت استاندار مازندران

  پس از تجربه موفق انتخاب وزیری جوان از متولدین دهه شصت شمسی، اینک این تجربه موفق با انتخاب فردی جوان، سخت کوش، خستگی ناپذیر، ولایتمدار و مدیری کوشا و توانمند از دانش آموختگان موفق دانشگاه صنعت آب و برق و مدیران عالیرتبه و خوش نام وزارت نیرو، یعنی مدیرکل محترم دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو، جناب آقای دکتر میثم جعفرزاده جهت تصدی سمت استاندار مازندران در حال تکرار است.

  تجربه درخشان دکتر میثم جعفرزاده که خود زاده خطه سرسبز مازندران است در مدت خدمت علی الخصوص در بخش مدیریت بحران وزارت نیرو طی سالهای اخیر که تواتری از مخاطرات و بحرانهای عظیم از سیل و زلزله گرفته تا طوفان و گرد و غبار بوده نشان داد علاوه بر این که او همواره اولین مدیر حاضر در قلب حوادث بوده، بلکه از عهده تصمیمات سخت و حساس در حیاتی ترین بخش خدمت رسانی دولت خدمتگزار که تامین آب و برق پایدار برای ولی نعمتان این سرزمین بوده همواره با سربلندی بیرون آمده است. بحرانهای عظیمی که هرکدام به سان نبردی است که سالیان نه چندان دور پدر بزگوار شهیدش در برابر دشمن متخاصم از پس آن با افتخار برآمده بود و نشان از اعتقاد راسخ او به این گفتار از سعدی نیکو سخن است که می گوید عبادت بجز خدمت خلق نیست.

  انجمن دانش آموختگان دانشگاه صنعت آب و برق (شهید عباسپور) با حمایت از این اقدام قابل تقدیر دولت تدبیر و امید در اعتماد به سرمایه های عظیم انسانی کشور با استفاده از جوانان متعهد و متخصص در حساس ترین عرصه های مدیریتی کشور، این انتخاب را به فال نیک گرفته و آرزوی توفیق برای دکتر میثم جعفرزاده دانش آموخته موفق دانشگاه صنعت آب و برق دارد.

  انجمن دانش آموختگان دانشگاه صنعت آب و برق (شهید عباسپور)