کد خبر: 6280تاریخ انتشار : ۱۳:۳۹:۴۹ - یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷

یار باوفای مدیرکل؛ بهترین گزینه سرپرستی هیات فوتبال مازندران

اختصاصی مازنی خبر / گروه ورزش: به نظر می رسد با توجه به قانون بازنشستگی و ابلاغ دستور وزیر ورزش و جوانان به مدیران کل استان ها، باید منتظر خداحافظی مهندس غلامرضا بهروان از هیات فوتبال استان مازندران باشیم. به گزارش مازنی خبر ، مهندس بهروان که حدود ۳ دهه به عنوان رئیس هیات فوتبال […]

یار باوفای مدیرکل؛ بهترین گزینه سرپرستی هیات فوتبال مازندران

اختصاصی مازنی خبر / گروه ورزش: به نظر می رسد با توجه به قانون بازنشستگی و ابلاغ دستور وزیر ورزش و جوانان به مدیران کل استان ها، باید منتظر خداحافظی مهندس غلامرضا بهروان از هیات فوتبال استان مازندران باشیم.

به گزارش مازنی خبر ، مهندس بهروان که حدود ۳ دهه به عنوان رئیس هیات فوتبال استان مازندران خدمت کرده است، در این سال ها همزمان ضمن حضور در فدراسیون فوتبال توانست خدمات ارزشمندی را به فوتبال استان مازندران ارائه دهد ولی به نظر می رسد با توجه به قانون بازنشستگی باید مسئولیت خود را به مدیران جوان تر بسپارد.

در روزهای اخیر در بین گزینه های مطرح شده برای جانشینی مهندس بهروان ، نام های مختلفی به گوش رسیده است اما در بین تمام گزینه ها، می توان به جرات گفت عادل عالیشان بهترین گزینه موجود می باشد .

عادل عالیشان که در چند سال اخیر در رکاب حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران به عنوان یار باوفای وی در حوزه معاونت همگانی اراده کل ورزش و جوانان مشغول فعالیت بوده است، تجربیات ارزشمندی را به همراه دارد که می تواند به خوبی جای خالی مهندس بهروان را پر کند.

حضور چندین ساله عادل عالیشان در راس هرم ورزش شهرستان قائم شهر ، فوتبالی ترین شهرستان استان مازندران ، باعث شد تا عالیشان به خوبی با زیر  و روی فوتبال آشنا شود و جایگاه بسیار مناسبی در بین پیشکسوتان و اهالی فوتبال به دست آورد.

یادمان نرفته است، در روزهای سخت آن زمان فوتبال قائم شهر ، عالیشان به دلیل فهم فوتبالی، استارت بازسازی استادیوم شهید وطنی را زد و با تمام مشکلات موجود زمینه را برای نصب یکی از بهترین چمن های مصنوعی کشور در استادیوم پیر قائم شهر فراهم کرد.

عالیشان که در آخرین دوره انتخابات هیات فوتبال استان مازندران با ۱۰ رای بعد از مهندس بهروان نفر دوم انتخابات شده بود، فرد غریبه ای برای فوتبالی ها و هیات های فوتبال شهرستان های مختلف نیست . برنامه هایی که عالیشان برای توسعه سخت افزاری و نرم افزاری فوتبال در استان ، بازیکن سازی و پیشرفت تیم های پایه ارائه داده بود می تواند امروز گره گشای بسیاری از مشکلات موجود در فوتبال مازندران باشد.

به نظر می رسد امروز وقت آن رسیده که حبیب حسین زادگان به عالیشان یار باوفا و یکی از بهترین معاونین خود در چند سال اخیر اعتماد کند و سکان سرپرستی هیات فوتبال استان را به وی بسپارد. فردی که علاوه بر تجربه، تحصیلات عالی ورزشی هم دارد و می تواند خون تازه ای در رگ های فوتبال مازندران جاری سازد.

Image result for ‫عادل عالیشان‬‎