کد خبر: 6444تاریخ انتشار : ۸:۴۱:۲۸ - شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷

آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران در دیدار با استاندار مازندران: همه باید والی استان را کمک کنند/ با مشی اعتدالی حرکت کنید

مازنی خبر : احمد حسین زادگان استاندار جدید مازندران با آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه مرکز استان دیدار کرد. در این دیدار نماینده ولی فقیه در استان از انتصاب استاندار بومی برای مازندران ابراز خرسندی نمود و گفت : در این شرایط سخت همه باید والی استان را کمک […]

آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران در دیدار با استاندار مازندران: همه باید والی استان را کمک کنند/ با مشی اعتدالی حرکت کنید

مازنی خبر : احمد حسین زادگان استاندار جدید مازندران با آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه مرکز استان دیدار کرد.

در این دیدار نماینده ولی فقیه در استان از انتصاب استاندار بومی برای مازندران ابراز خرسندی نمود و گفت : در این شرایط سخت همه باید والی استان را کمک کنند و بنده هم با تمام وجود در خدمت استان و نظام هستم .
امام جمعه مرکز استان افزود : افراد صالح و دلسوز را در مناصب زیرنظرتان نصب کنید و برای ایجاد شغل و کاهش بیکاری فکری اساسی کنید .
آیت الله طبرسی ضرورت خدمت صادقانه به مردم عزیز را خواستار شد و گفت : در کنار مردم با مردم و درمیان مردم باشید و خدمت کنید .
امام جمعه مرکز استان اداره درست استان را در سایه همدلی و بهره گیری از همه ظرفیت ها خواند و خطاب به استاندار مازندران گفت : الحمدلله ظرفیت های مازندران را خوب می شناسید و اهل تحلیل هستید و از مجموعه وزارت کشور هستید و می توانید کارهای خوبی در استان انجام دهید .
نورالله طبرسی اظهار داشت : استاندار نباید خود را به کارهای روزمره مشغول کند بلکه باید به کارهای کلان و اساسی برای توسعه استان توجه نماید و در این راستا پیگیری بنیاد توسعه مازندران و تحقق آن بسیار راهگشاست.
نماینده ولی فقیه در استان در پایان ضمن تبریک انتصاب احمد حسین زادگان به مسئولیت استانداری مازندران تاکید کرد :شما اهل درک و درد هستید و با مشی اعتدالی حرکت کنید و بنده هم برای موفقیت شما در این مسئولیت مهم دعا می کنم.

http://www.ostan-mz.ir/OstanFiles/NewsImage/NewsImage17174606photo_2018-11-30_14-27-08.jpg