کد خبر: 6449تاریخ انتشار : ۸:۴۹:۰۸ - شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷

امام جمعه بابل: برخی مدیران به خاطر دخالت بیجای نمایندگان به گریه می افتند / نمایندگانی که در امور اجرایی دخالت کنند را معرفی و تکلیفشان را به مردم می سپارم

امام جمعه بابل با نمایندگان مجلس در خصوص دخالت در امور اجرایی اتمام حجت کرد . به گزارش مازنی خبر ، حجت الاسلام حسن روحانی در خطبه های نمازجمعه این هفته بابل گفت : از هفته آینده اگر ببینم نمایندگان این شهرستان در امور اجرایی ادارات دخالت می کنند افشاگری کرده و تکلیف آنها را […]

امام جمعه بابل: برخی مدیران به خاطر دخالت بیجای نمایندگان به گریه می افتند / نمایندگانی که در امور اجرایی دخالت کنند را معرفی و تکلیفشان را به مردم می سپارم

امام جمعه بابل با نمایندگان مجلس در خصوص دخالت در امور اجرایی اتمام حجت کرد .

به گزارش مازنی خبر ، حجت الاسلام حسن روحانی در خطبه های نمازجمعه این هفته بابل گفت : از هفته آینده اگر ببینم نمایندگان این شهرستان در امور اجرایی ادارات دخالت می کنند افشاگری کرده و تکلیف آنها را به مردم می سپارم .

روحانی با اشاره به اینکه برخی از مدیران با دخالت های بیجای نمایندگان مجلس در این شهرستان و شهرستان های دیگر به گریه افتادند، گفت: از هفته آینده اگر ببینم نمایندگان این شهرستان در امور اجرایی ادارات دخالت بیجا داشته باشند افشاگری کرده و با معرفی آنها ف تکلیف آنها را به دست مردم می سپارم.

حجت الاسلام حسن روحانی با اشاره به اینکه ما متاسفانه از مجلس شورای اسلامی تراز انقلاب فاصله گرفتیم ، گفت: مجلس کنونی مجلس پرخرج است و هزینه های حاشیه ای زیادی برای سرپا نگه داشتن مجلس انجام می شود و آن چه که به دست می آید بسیار کم است.

وی با اشاره به اینکه مجلس شورای اسلامی باید خود را به مجلس تراز انقلاب نزدیک کند، گفت: از زحمات نمایندگانی که انجام وظیفه می کنند،تقدیر میکنیم اما مجلس باید هم در سیره فردی و هم در مصوبات و فعالیت های خوددر تراز انقلاب باشد.

روحانی بیان داشت: نمایندگان مجلس اولویت ها را در مصوبات در نظر بگیرند تا به موضوعات مهم بی توجهی نشود.

امام جمعه بابل تصریح کرد: انتظار مردم از نمایندگان در هر استان این است که نگاه فرا فردی و فرا شهرستانی داشته باشند، بسیاری از استان هایی که امروز موقعیت های خوب اقتصادی و صنعتی دارند،نمایندگان مجلس نگاه استانی و منطقه ای توام با همکاری دارند.

روحانی افزود: از دخالت بیجای نمایندگان مجلس شورای اسلامی در امور اجرایی این شهرستان و دیگرشهرستان ها گلایه های بسیاری وجود دارد، برخی از مدیران نزدمن گلایه از دخالت های بیجای نمایندگان دارند و حتی برخی از مدیران به گریه افتادند.

وی گفت: از هفته دیگر اگر ببینم که نمایندگان این شهرستان در امور اجرایی ادارات دخالت بی جاداشته باشند،بنده با افشاگری و معرفی آن ها به مردم، تکلیف آن را به دست مردم می سپارم.