کد خبر: 6463تاریخ انتشار : ۸:۴۵:۲۶ - یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷

عضو شورای اسلامی شهر ساری: واگذاری املاک شهرداری بدون مجوز شورای شهر غیرقانونی است

عضو شورای اسلامی شهر ساری گفت: واگذاری املاک شهرداری بدون مجوز شورای شهر غیر قانونی است. به گزارش مازنی خبر ، اسفندیار عشوری در سی و چهارمین جلسه شورای شهر ساری با تاکید بر اینکه واگذاری املاک شهرداری بدون مجوز شورای شهر غیر قانونی است گفت: چرا در مزایده های شهرداری فقط چند شرکت حضور […]

عضو شورای اسلامی شهر ساری: واگذاری املاک شهرداری بدون مجوز شورای شهر غیرقانونی است

عضو شورای اسلامی شهر ساری گفت: واگذاری املاک شهرداری بدون مجوز شورای شهر غیر قانونی است.

به گزارش مازنی خبر ، اسفندیار عشوری در سی و چهارمین جلسه شورای شهر ساری با تاکید بر اینکه واگذاری املاک شهرداری بدون مجوز شورای شهر غیر قانونی است گفت: چرا در مزایده های شهرداری فقط چند شرکت حضور دارند و آنهم تعداد خاصی از پیمانکاران شهرداری هستند.

وی افزود: البته شهرداری اموال خود را در معرض مزایده عمومی قرار می دهد اما در نهایت تعداد خاص که مد نظر شهرداری است، برنده مزایده هستند .

عضو شورای اسلامی شهر ساری افزود: شهرداری موظف است که لیست املاکی را که مزایده و با فروش می گذارد به شورا ارائه کند و اینکه طی این هشت ماه چه میزان از املاک شهرداری و به چه قیمتی فروخته شده است.

سید مسعود مدینه در ادامه با تاکید بر تکمیل پروژه های در دست اقدام شهرداری ساری بویژه فاز ۲ پارک ملل اظهار داشت: متاسفانه عملیات احداث فاز ۲ پارک ملل ساری تقریبا تعطیل است .

وی به تعویق پرداخت حقوق بخشی از کارکنان سازمان عمران اشاره کرد و افزود: حدود ۹۰۰ نفر از کارکنان این سازمان حدود سه ماه حقوق دریافت نکرده اند؛ ضرورت دارد سازمان عمران نسبت به این موضوع مهم توجه ویژه داشته باشد.

همچنین شورای شهر ساری در این جلسه از راننده تاکسی که ۶ هزار دلار را صاحبش بازگردانده بود قدردانی کرد.

https://static3.ilna.ir/thumbnail/QLG6VFJMWKru/zD2ly951Lbe1X4vBXmeYxnwvBKd2o-upCBoRpuXWWQ3xVYIwBtE8SJc5CgG8w1SR1HhaeHPcWe7Z4QQxwQ5aCQuC6bW65Yo2vzNA1A_oYcME-xuDHnCGIL88GkvFaMums2lp5Xzk-eErjUYezqJx18VGhRQx_YJ1XuOejRjZDSys4NdjIqNZJEQ6csj1vAj0zPFGqvJ-7NI,/IMG11273200.jpg

 

ایلنا