کد خبر: 6465تاریخ انتشار : ۸:۴۸:۲۲ - یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷

فرماندار نور تاکید گرد: پیچ گلندرود جان اهالی نور را تهدید می کند

مازنی خبر : فرماندار شهرستان نور در مراسم گرامیداشت روز مجلس با اشاره به اهمیت مجلس و اینکه مجلس در راس امور است عنوان کرد: مجلس به فرمایش مقام معظم رهبری، مجلس ویترین ملت و نظام و عصاره و زبان ملت است. دکتر علی شادمان افزود: اهمیت مجلس نشانه آن است که ملت در سرنوشت […]

فرماندار نور تاکید گرد: پیچ گلندرود جان اهالی نور را تهدید می کند

مازنی خبر : فرماندار شهرستان نور در مراسم گرامیداشت روز مجلس با اشاره به اهمیت مجلس و اینکه مجلس در راس امور است عنوان کرد: مجلس به فرمایش مقام معظم رهبری، مجلس ویترین ملت و نظام و عصاره و زبان ملت است.

دکتر علی شادمان افزود: اهمیت مجلس نشانه آن است که ملت در سرنوشت خود سهیم بود و مجلس با ملت سرنوشت آنان را ترسیم می کنند و استقلال مجلس، به معنی جزیره ای عمل کردن نیست زیرا هدف توزیع قدرت خواهد بود.

وی یادآور شد: ملت از مجلس انتظار دارند که پیگیری مطالبات آنان باشد و باید آنچه که به تشخیص و مصلحت نظام و ملت است، عمل شود.

شادمان اظهار داشت: تمامی امورات شهرستان در حست تفاهم بین قوای مختلف با رعایت تفکیک قوا پیگیری می شود و نماینده مجلس تعامل خوبی با دستگاههای مختلف دارد.

فرماندار نور تصریح کرد: در شهرستان نور و در حوزه های مختلف عقب ماندگی جدی داریم و مشکلات جدی چنددهه در این شهرستان خودنمایی می کند و چاره ای نداریم برای رفع مشکلات، تعامل مطلوب با بخش های مختلف داشته باشیم.

وی با اشاره به بازگشایی کمربندی و مشکل ۱۴ ساله آن اظهار داشت: این طرح با تعامل بخش های مختلف اجرایی شد و پیچ گلندرود که جان مردم را تهدید می کند با تعامل مطلوب باید ایمن سازی شود.

فرماندار نور با بیان اینکه دولت در بدترین شرایط اقتصادی قرار دارد گفت: دولت رشد اقتصادی منفی را بهبود بخشید و در شرایط کنونی با جنگی تمام عیار روبرو هستیم و باید از دولت درحال جنگ دفاع و حمایت کنیم.

http://mazaninews.ir/wp-content/uploads/00000-24.jpg

مهر