کد خبر: 6471تاریخ انتشار : ۸:۵۲:۰۲ - یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷

رئیس مجمع نمایندگان مازندران: فاصله تهران – شمال با خط ریلی نیم ساعته می شود

رئیس مجمع نمایندگان مازندران گفت: فاصله تهران شمال با ایجاد خط ریلی نور- بلده – تهران نیم ساعته می‌شود. به گزارش مازنی خبر ، علی اسماعیلی در همایش گرامیداشت روز مجلس در نور با اشاره به اینکه دفاع از حقوق ملت طبق قانون اسای اظهار داشت: تعامل و همکاری با همه مسئولان از جمله اولویت‌ها […]

رئیس مجمع نمایندگان مازندران: فاصله تهران – شمال با خط ریلی نیم ساعته می شود

رئیس مجمع نمایندگان مازندران گفت: فاصله تهران شمال با ایجاد خط ریلی نور- بلده – تهران نیم ساعته می‌شود.

به گزارش مازنی خبر ، علی اسماعیلی در همایش گرامیداشت روز مجلس در نور با اشاره به اینکه دفاع از حقوق ملت طبق قانون اسای اظهار داشت: تعامل و همکاری با همه مسئولان از جمله اولویت‌ها است و دفاع از حقوق مسئولان و مردم وظیفه اصلی است.

وی افزود: شورامحوری از دیگر اولویت‌ها است و به عنوان وکیل مردم در خانه ملت از حقوق مردم دفاع و بر عملکرد مسئولان نظارت خواهم کرد.

وی با بیان اینکه قطار توسعه شهرستان نور در حال حرکت است و هیچکس جلودار این قطار توسعه نیست عنوان کرد: مردم پشتیبان فرزندان و مسئولان خدوم خود هستند و از آنان حمایت خواهند کرد.

اسماعیلی، توسعه زیرساخت‌ها وپایدار را مهمترین برنامه دانست و افزود: حفظ محیط زیست، دریا، آببندان‌ها و حراست از آن وظیفه همگانی است و اولین حرکت برای اجرایی شدن فاضلاب شهری در شهرستان نور آغاز شده است.

نماینده مردم نور و محمودآباد با اشاره به تلاش برای آزادسازی سواحل در شهرستان‌های تابعه عنوان کرد: امروز منطقه ویژه اقتصادی گردشگری نور در صحن مجلس، شورای عالی و شورای برنامه ریزی شهرستان مصوب شده است.

وی افزود: آرزوی مردم برای کلنگ زنی و ایجاد ۱۶۰ تختخوابی نور محقق شد و ایجاد خط ریلی نور – بلده و تهران و نیم ساعته شدن مسیر تهران – شمال در برنامه قرار دارد.

اسماعیلی ایجاد بندر در ساحل ایزدشهر با سرمایه گذاری ۴۰۰ میلیارد تومانی را جزو برنامه‌ها دانست و گفت: این بندر با سرمایه گذاری بخش خصوصی اجرایی می‌شود.

وی گازرسانی به بخش بلده را جزو برنامه‌های دیگر در شهرستان برشمرد و گفت: با اجرای این طرح، بخش محروم بلده از محرومیت خارج می‌شود.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس با اشاره به راه اندازی اولین وبزرگترین پروژه تارنمای نوری برای شش روستای شهرستان با اعتبار ۳۲ میلیارد ریالی اظهار داشت: سرعت اینترنت با این پروژه به ۱۰۰ مگابایت رسیده است.

وی گفت: فاز دوم پروژه تارنمای نوری برای هشت روستای شهرستان نور اجرایی می‌شود.

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1397/9/10/9032326_101.jpg

باشگاه خبرنگاران