کد خبر: 6530تاریخ انتشار : ۱۴:۲۸:۵۸ - پنج شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷

مدیرکل صدا و سیما مازندران: محفل اندیشه‌ ورزی رسانه‌ها در شبکه تبرستان تشکیل می‌شود

مدیرکل جدید صدا و سیمای مازندران با تاکید بر همدلی و نزدیکی بیشتر اصحاب رسانه استان با رسانه استانی تبرستان، گفت: محفل اندیشه‌ورزی رسانه‌های مازندران در شبکه تبرستان تشکیل می‌شود. به گزارش مازنی خبر ، هادی ابراهیمی در دیدار جمعی از مدیران رسانه‌های مازندران در ساری با اشاره به اینکه توسعه مازندران نیازمند همفکری و […]

مدیرکل جدید صدا و سیمای مازندران با تاکید بر همدلی و نزدیکی بیشتر اصحاب رسانه استان با رسانه استانی تبرستان، گفت: محفل اندیشه‌ورزی رسانه‌های مازندران در شبکه تبرستان تشکیل می‌شود.

به گزارش مازنی خبر ، هادی ابراهیمی در دیدار جمعی از مدیران رسانه‌های مازندران در ساری با اشاره به اینکه توسعه مازندران نیازمند همفکری و تضارب آرای رسانه‌های پویای مازندران بوده و باید در این زمینه اصحاب رسانه قلمفرسایی بیشتری صورت دهند.

وی افزود: مازندران استانی فعال در حوزه رسانه‌های مکتوب و مجازی بوده و باید از ظرفیت رسانه ملی در مازندران برای معرفی بیشتر کارکرد رسانه‌های محلی مازندران بهره‌گیری بیشتری کرد.

مدیر شبکه تبرستان با اشاره به اینکه محفل اندیشه‌ورزی و اتاق فکر تضارب آرا کارشناسان رسانه ای استان را در شبکه تبرستان تشکیل خواهم داد، تصریح کرد: رسانه استانی مازندران با همکاری فعالان رسانه ای مازندران باید در جهت بیان موفقیت‌ها و نقصان موجود در کارکرد نهادهای اجرایی استان در جهت رفع آن اقدام کند.

ابراهیمی با بیان اینکه جای نقد منصفانه و متعهدانه در بسیاری از رسانه‌های مازندران خالی است، افزود: با تقویت ارتباط بین خبرنگاران و صاحبان رسانه‌های محلی و مکتوب مازندران با خبرنگاران رسانه ملی در استان می‌توانیم به تضارب آرای بیشتر و تقویت کارکرد رسانه در توسعه مازندران برسیم.

مدیرکل صدا و سیمای مازندران با اعلام اینکه فضای کارکردی در حوزه‌های خبر، سیما و صدای شبکه تبرستان را بروزرسانی خواهد کرد، تصریح کرد: رسانه باید دارای پویایی، تازگی و اثربخشی بیشتری در بین جامعه برای رفع دغدغه‌ها و نیازهای جامعه داشته باشد.

ابراهیمی با بیان اینکه شبکه استانی تبرستان در جهت بیان نیازها و خواسته‌های مردم استان با بیان واقعیات و نقد منصفانه، خواسته‌های مردمی را از مسئولان واکاوی می‌کند، گفت: در صورتی که رسانه‌های استان برای تقویت شاخص‌های توسعه ای مازندران هدف مشخص و معینی داشته باشند می‌توانند آرمان شهری توسعه یافته و متوازن را برای مازندران رقم بزنند.