کد خبر: 6546تاریخ انتشار : ۱۴:۴۵:۵۹ - پنج شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی: توسعه استان نیازمند همدلی با استاندار مازندران است

مازنی خبر : نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه استان نیازمند همدلی با استاندار مازندران است. نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی ضمن آنکه محمد اسلامی استاندار پیشین مازندران را مدیری جهادی و به دور از حاشیه‌ها برشمرد، اظهار امیدواری کرد که با وفاق و همدلی به استاندار جدید […]

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی: توسعه استان نیازمند همدلی با استاندار مازندران است

مازنی خبر : نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه استان نیازمند همدلی با استاندار مازندران است.

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی ضمن آنکه محمد اسلامی استاندار پیشین مازندران را مدیری جهادی و به دور از حاشیه‌ها برشمرد، اظهار امیدواری کرد که با وفاق و همدلی به استاندار جدید مازندران در مسیر توسعه استان کمک شود.

شاعری افزود: برون رفت از بیکاری، زیرساخت‌های گردشگری، حل گره‌های شبکه حمل و نقل، پسماند، ایجاد منطقه آزاد و نیز موضوع انتقال آب دریای خزر از جمله مسائل استان است که نیاز به حل شدن دارد.

ولی الله نانواکناری نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مازندران با چالش های فراوانی همچون بیکاری، پسماند، حمل و نقل، راه و دریا مواجه است گفت: مازندران کمترین بهره را از دریا گرفته است و مشکلات باید با همت مسئولان به جایگاه مطلوب برسد.

اسماعیلی نماینده نور و محمود آباد در مجلس شورای اسلامی صبح امروز در شورای اداری و آئین تکریم و معارفه استاندار مازندران دست‌یابی استاندار پیشین به جایگاه وزارت و نیز استاندار شدن معاون سیاسی استانداری را مرهون حرکتی همدلانه همراه با هم‌افزایی و اتحاد برشمرد و اظهار داشت: جناب آقای اسلامی با مشکلات مازندران آشناست و در بخش مسکن و راه حامی استان خواهد بود.

رضیان نیز در این آیین با اشاره به اینکه علی‌رغم غیربومی بودن استاندار پیشین مازندران، مردم استان به او علاقمند بودند و همه مدیران باید چنین رفتار کنند، گفت: مهندس اسلامی در این یک سال به شناخت خوبی از استان دست یافت و حضور او در تمامی نقاط استان نشان از اشرافیتش از استان داشت.

نماینده مردم سوادکوه و قائمشهر در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه زیرساخت‌های راه و شهرسازی مازندران ضعیف است از او خواست در این زمینه مساعدت داشته باشد.

ایلنا