کد خبر: 6547تاریخ انتشار : ۱۴:۴۷:۰۶ - پنج شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس: طرح انتقال آب خزر غیر کارشناسی است

مازنی خبر : نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح انتقال آب خزر به استان سمنان غیرکارشناسی است. محمد دامادی در شورای اداری و آئین تکریم و معارفه استاندار مازندزان با اشاره به پیگیری نمایندگان مازندران برای استاندار شدن یک فرد بومی، گفت: این امر مسئولیت استاندار را سنگین‌تر می‌کند و […]

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس: طرح انتقال آب خزر غیر کارشناسی است

مازنی خبر : نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح انتقال آب خزر به استان سمنان غیرکارشناسی است.

محمد دامادی در شورای اداری و آئین تکریم و معارفه استاندار مازندزان با اشاره به پیگیری نمایندگان مازندران برای استاندار شدن یک فرد بومی، گفت: این امر مسئولیت استاندار را سنگین‌تر می‌کند و البته نقطه نظر مشترک همه نمایندگان تأکید بر قدرت احمد حسین‌زادگان بر انجام امور است.

وی از استاندار جدید خواست که با همکاری نمایندگان از ظرفیت صادرات حضور ایران در جمع کشورهای CIS بهره برد.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس خواستار حل و رسیدگی به مشکلات دیرینه مازندران مانند راه، زباله و غیره شد و درباره طرح انتقال آب دریای خزر که از سوی رئیس جمهور مطرح شده است گفت: این طرح پایه و مبنای کارشناسی ندارد و غیرکارشناسی است.

دامادی افزود: بهترین راه انتقال آب دریای عمان است و باید از حرف های استادیومی پرهیز کنیم.

وی، تکمیل پارک موزه دفاع مقدس را ضروری دانست و گفت: ۱۸۰ امضا برای تکمیل آن جمع آوری شد اما دولت ۱۱ سال نتوانست این پروژه را تکمیل کند ،ما به شهدا بدهکار هستیم.

علی اصغر یوسف‌نژاد دیگر نماینده ساری نیز مازندران را یک کلان‌شهر برشمرد که هر یک از قسمت‌های آن با توجه به قابلیت‌‌هایی که دارند، نیاز به رشد یافتن دارند و گفت: نگاه همه مدیران باید به سمت حل مسائل سیاسی، اجتماعی و غیره باشد.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی شأن مدیر را در خدمت و خدمتگزاری به مردم و هم‌سویی با آنان دانست.

 

ایلنا