کد خبر: 6603تاریخ انتشار : ۹:۳۱:۰۵ - یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷

تصاویر / اعزام کارگران بازنشسته مازندران به مشهد در قالب طرح کرامت رضوی

اختصاصی مازنی خبر : سی و پنجمین کاروان کارگران بازنشسته استان مازندران در قالب طرح کرامت رضوی به مشهد مقدس اعزام شدند. *** مدیرکل تامین اجتماعی استان مازندران گفت: سازمان تامین اجتماعی بر اجرای مناسب طرح کرامت رضوی تاکید دارد. به گزارش مازنی خبر ، «دکتر سیدعلی اصغر محمودی» با تاکید بر اینکه انتخاب دکتر […]

تصاویر / اعزام کارگران بازنشسته مازندران به مشهد در قالب طرح کرامت رضوی

اختصاصی مازنی خبر : سی و پنجمین کاروان کارگران بازنشسته استان مازندران در قالب طرح کرامت رضوی به مشهد مقدس اعزام شدند.

*** مدیرکل تامین اجتماعی استان مازندران گفت: سازمان تامین اجتماعی بر اجرای مناسب طرح کرامت رضوی تاکید دارد.

به گزارش مازنی خبر ، «دکتر سیدعلی اصغر محمودی» با تاکید بر اینکه انتخاب دکتر محسنی بندپی به عنوان سرپرست سازمان تامین اجتماعی موجی از امید را در بین خانواده بزرگ این سازمان ، بازنشستگان و کارگران ایجاد کرده است، افزود: دکتر محسنی بندپی به خوبی با مشکلات بازنشستگان و کارگران آشنا می باشد و مطمئناً با حضور ایشان آینده درخشانی در انتظار سازمان تامین اجتماعی خواهد بود.

وی با بیان اینکه طرح کرامت رضوی در زمان مرحوم دکتر نوربخش آغاز شد ، تصریح کرد: در سال های اخیر اقدامات ماندگاری در سازمان تامین اجتماعی در راستای رضایتمندی بازنشستگان انجام شد.

مدیرکل تامین اجتماعی مازندران طرح کرامت رضوی را یکی از اقدامات ماندگار دولت تدبیر و امید دانست و افزود: دولت با تمام مشکلات اقتصادی ، حفظ کرامت و ایجاد نشاط در بین بازنشستگان کارگری را فراموش نکرده است.

*** در ادامه ، رئیس هیات مدیره کانون کارگران بازنشسته استان مازندران گفت: طرح کرامت رضوی یادگار مرحوم نوربخش است.

به گزارش مازنی خبر ، «نصرالله دریابیگی» افزود: سازمان تامین اجتماعی در سال های اخیر توسط فردی مدیریت شد که خود از جنس کارگران بود و امروز که به دلیل اتفاق دلخراش در بین ما حضور ندارد ، فرزند شایسته دیگری به نام دکتر محسنی بندپی در کنار کارگران و بازنشستگان حضور دارد.

وی تصریح کرد: در سال های اخیر حدود ۵ هزار کارگر بازنشسته و مستمری بگیر استان مازندران در قالب طرح کرامت رضوی به صورت رایگان به مشهد مقدس اعزام شدند.

دریابیگی با تاکید بر اینکه خط قرمز کارگران و بازنشستگان حفظ منافع جامعه کارگری است، افزود: مدیران تامین اجتماعی امانت‌داران کارگران و بازنشستگان هستند و باید حافظ منافع این قشر باشند.