کد خبر: 6724تاریخ انتشار : ۱۰:۵۳:۳۶ - جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷

حضور نفرات مطرح در فهرست پرسپولیس/ لیست خرید برانکو برای نیم فصل مشخص شد

مازنی خبر : تیم فوتبال پرسپولیس تهران درحالی امروز آخرین بازی نیم فصل خود را مقابل پارس جنوبی جم در لیگ برتر انجام می دهد که محرومیت یکساله سرخپوشان برای جذب بازیکن هم به پایان می رسد و این اتفاق می تواند بهترین خبر برای کادر فنی و هواداران باشد. برنا نوشت :‌ پرسپولیس تاکنون […]

حضور نفرات مطرح در فهرست پرسپولیس/ لیست خرید برانکو برای نیم فصل مشخص شد

مازنی خبر : تیم فوتبال پرسپولیس تهران درحالی امروز آخرین بازی نیم فصل خود را مقابل پارس جنوبی جم در لیگ برتر انجام می دهد که محرومیت یکساله سرخپوشان برای جذب بازیکن هم به پایان می رسد و این اتفاق می تواند بهترین خبر برای کادر فنی و هواداران باشد.

برنا نوشت :‌ پرسپولیس تاکنون توانسته مهدی شیری، سروش رفیعی، مهدی ترابی و مهدی شریفی را جذب کند تا دست برانکو برای نیم فصل دوم کمی بازتر از قبل شود. ضمن اینکه مصدومیت های حسین ماهینی و محمد انصاری سبب شده تا برانکو با جدیت به دنبال جذب حداقل یک مدافع باشد.

شنیده ها حاکی از آن است که برانکو تقریبا لیست نفرات خود را آماده کرده و قرار است به ایرج عرب سرپرست جدید باشگاه تحویل بدهد تا رایزنی ها برای جذب بازیکنان دلخواه او آغاز می شود.

به نظر می رسد محمدرشید مظاهری (در صورت جدایی علیرضا بیرانوند)، محمد نادری، مدافع ۲۲ ساله کورتریک بلژیک، محمدحسین مرادمند، مدافع پدیده مشهد، مهرداد محمدی از سپاهان، رضا قوچان نژاد و طارمی نفراتی هستند که در لیست ایوانکوویچ قرار دارند و باید منتظر ماند و دید که در نقل و انتقالات زمستانی چه اتفاقاتی برای قرمزهای تهران رخ می دهد.

برانکو توانسته پرسپولیس را دوبار متوالی قهرمان لیگ برتر کند و این بار امیدوار است تا سومین جام خود را با قرمزپوشان هم بدست آورد.