کد خبر: 689تاریخ انتشار : ۹:۰۲:۳۹ - یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷

«نبیان» مردِ اول استادیوم شهید وطنی / تلاش های بدون سروصدای معاون عمرانی استاندار / مردم قائم‌شهر قدرشناس خواهند بود

اختصاصی مازنی خبر / گروه ورزشی : از روزی که سوت پایان بازی تیم های نساجی قائم شهر و راه آهن تهران به صدا در آمد و صعود نساجی این تیم ریشه دار و باهویت فوتبال ایران به لیگ برتر قطعی شد ، بازسازی استادیوم پیر شهید وطنی قائم شهر به دغدغه اصلی مردم این […]

«نبیان» مردِ اول استادیوم شهید وطنی / تلاش های بدون سروصدای معاون عمرانی استاندار / مردم قائم‌شهر قدرشناس خواهند بود

اختصاصی مازنی خبر / گروه ورزشی : از روزی که سوت پایان بازی تیم های نساجی قائم شهر و راه آهن تهران به صدا در آمد و صعود نساجی این تیم ریشه دار و باهویت فوتبال ایران به لیگ برتر قطعی شد ، بازسازی استادیوم پیر شهید وطنی قائم شهر به دغدغه اصلی مردم این شهرستان تبدیل گردید.

به گزارش مازنی خبر ، بعد از علنی شدن خواسته ی به حق مردم قائم شهر در مورد بازسازی هرچه زودتر استادیوم شهید وطنی ، با دستور مهندس اسلامی (استاندار مازندران) تمام مدیران اجرائی مرتبط با این موضوع ، پای کار آمدند تا این استادیوم پیر ولی خاطره انگیز قائم شهر به سطح مطلوب برگزاری مسابقات لیگ برتر برسد و همچنین وزیر ورزش نیز در بازدید از این استادیوم قول مساعد داد تا دولت تمام توانش را برای برآورده کردن خواسته ی مردم قائم شهر و هزاران عاشق این تیم در سراسر استان مازندران به میدان آورد.

اکنون که چند هفته از آغاز فعالیت پیمانکار مربوطه در استادیوم شهید وطنی می گذرد باید از شخصیتی نام آوریم که در سکوت و بدون آنکه فعالیتش را مانند بعضی از از افراد در بوق و کرنا کند ، در پی تحقق وعده دولتمردان و برآورده کردن آرزوی مردم فوتبال دوست مازندرانی است.

آن شخصیتی که باید از وی با نیکی یاد کنیم ، دکتر علی نبیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران است که چندین ساعت در هر روز و با تاکید مهندس اسلامی به صورت ویژه پیگیر مسائل استادیوم شهید وطنی است . مردی که در این مدت ، کمتر اسمی از او شنیدیم و مانند بعضی از مسئولین در هنگام بازدیدهای حضوری از استادیوم شهید وطنی به سروصدا و شلوغ کاری های رسانه ای نمی پردازد.

هواداران نساجی که به عنوان حامی یکی از ریشه دار ترین تیم های ورزشی کشور همواره ثابت کرده اند قدردان آنهائی که با جان و دل به فکر حل مشکلات تیم محبوب شان هستند می باشند ، این روزها فرق مدیرانی که بی منت تلاش می کنند تا استادیوم شهید وطنی آماده برگزاری مسابقات شود را با بعضی مسئولینی که موبایل به دست در جلوی دوربین خبرنگاران به دنبال برگزاری شوهای تبلیغاتی هستند را می دانند .

این مردم حتما تمایزی ویژه بین امثال مهندس اسلامی ، دکتر نبیان ، حبیب حسین زادگان مدیر کل ورزش مازندران و مهدی محمدی فرماندار قائم شهر که با جان و دل در پی حل مشکلات استادیوم شهید وطنی هستند ، با بعضی از افراد که بیشتر برای نمایش و تبلیغات قدم به استادیوم وطنی می گذارند ، قائل خواهند شد.