کد خبر: 6920تاریخ انتشار : 7:14:32 - یکشنبه 23 دسامبر 2018

مدیرکل بنیاد شهید مازندران: تكريم از ايثارگران از اولويت هاي بنياد است

مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران گفت: تكريم از ايثارگران و زنده نگه داشتن ياد شهدا از اولويت هاي اصلي بنياد در طرح سپاس است. به گزارش مازنی خبر، هدايت مظلومي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران طي گفتگويي اظهار داشت :از ابتداي سال 97 تاكنون بيش از 11 هزار […]

مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران گفت: تكريم از ايثارگران و زنده نگه داشتن ياد شهدا از اولويت هاي اصلي بنياد در طرح سپاس است.

به گزارش مازنی خبر، هدايت مظلومي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران طي گفتگويي اظهار داشت :از ابتداي سال 97 تاكنون بيش از 11 هزار ديدار در قالب طرح سپاس از خانواده هاي معزز شهدا،جانبازان و آزادگان توسط ائمه جمعه ، سپاه، نيروي انتظامي مديران دستگاهها ،معتمدين معين ،مسئولين ادارات و… با هماهنگي بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران صورت گرفته است.
مظلومي با بيان اينكه تكريم از ايثارگران و زنده نگه داشتن ياد شهدا يكي از اولويت هاي بنياد در طرح سپاس است گفت: ديدار از خانواده هاي عزيز شهدا و ايثارگران در 22 شهرستان مازندران بطور مداوم و منظم در طول هفته انجام مي گيرد.
وي افزود: در راستاي طرح سپاس و تكريم ،ازآغاز سال جاري تابحال 11 هزار و 239 ديدار از جامعه ايثارگري استان صورت گرفته است.
مظلومي گفت:6 هزار و 108 مورد از اين ديدارها مربوط به خانواده هاي عزيز شهدا(( والدين، همسران و فرزندان معزز شهدا)) ،پنج هزار و 131 مورد ديدار در ارتباط با جانبازان و آزادگان سرافراز بوده است.
مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران تصريح كرد: در ديدارهايي كه از جامعه ايثارگري صورت مي گيرد مهمترين مشكلات اين عزيزان پس از بررسي، رسيدگي و پيگيري ميگردد.
وي با اشاره به هزار و 10 معتمد معين و 546 شبكه اقشار در استان اظهارداشت:در طرح سپاس دستگاهها بايد با جديت ورود پيدا كنند و ديدار از بازماندگان معزز شهدا و ايثارگران را از وظيفه كاري خود بدانند.

گفتني است مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران از اول فروردين 97 تاكنون بيش از 400 ديدار از والدين ،همسران و فرزندان عزيز شهدا،جانبازان ، جانبازان هفتاد درصد و نخاعي و آزادگان بستري در بيمارستان و منازل آنان بعمل آورده است.