کد خبر: 6920تاریخ انتشار : ۷:۱۴:۳۲ - یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷

مدیرکل بنیاد شهید مازندران: تكريم از ايثارگران از اولويت هاي بنياد است

مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران گفت: تكريم از ايثارگران و زنده نگه داشتن ياد شهدا از اولويت هاي اصلي بنياد در طرح سپاس است. به گزارش مازنی خبر، هدايت مظلومي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران طي گفتگويي اظهار داشت :از ابتداي سال ۹۷ تاكنون بيش از ۱۱ هزار […]

مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران گفت: تكريم از ايثارگران و زنده نگه داشتن ياد شهدا از اولويت هاي اصلي بنياد در طرح سپاس است.

به گزارش مازنی خبر، هدايت مظلومي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران طي گفتگويي اظهار داشت :از ابتداي سال ۹۷ تاكنون بيش از ۱۱ هزار ديدار در قالب طرح سپاس از خانواده هاي معزز شهدا،جانبازان و آزادگان توسط ائمه جمعه ، سپاه، نيروي انتظامي مديران دستگاهها ،معتمدين معين ،مسئولين ادارات و… با هماهنگي بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران صورت گرفته است.
مظلومي با بيان اينكه تكريم از ايثارگران و زنده نگه داشتن ياد شهدا يكي از اولويت هاي بنياد در طرح سپاس است گفت: ديدار از خانواده هاي عزيز شهدا و ايثارگران در ۲۲ شهرستان مازندران بطور مداوم و منظم در طول هفته انجام مي گيرد.
وي افزود: در راستاي طرح سپاس و تكريم ،ازآغاز سال جاري تابحال ۱۱ هزار و ۲۳۹ ديدار از جامعه ايثارگري استان صورت گرفته است.
مظلومي گفت:۶ هزار و ۱۰۸ مورد از اين ديدارها مربوط به خانواده هاي عزيز شهدا(( والدين، همسران و فرزندان معزز شهدا)) ،پنج هزار و ۱۳۱ مورد ديدار در ارتباط با جانبازان و آزادگان سرافراز بوده است.
مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران تصريح كرد: در ديدارهايي كه از جامعه ايثارگري صورت مي گيرد مهمترين مشكلات اين عزيزان پس از بررسي، رسيدگي و پيگيري ميگردد.
وي با اشاره به هزار و ۱۰ معتمد معين و ۵۴۶ شبكه اقشار در استان اظهارداشت:در طرح سپاس دستگاهها بايد با جديت ورود پيدا كنند و ديدار از بازماندگان معزز شهدا و ايثارگران را از وظيفه كاري خود بدانند.

گفتني است مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران از اول فروردين ۹۷ تاكنون بيش از ۴۰۰ ديدار از والدين ،همسران و فرزندان عزيز شهدا،جانبازان ، جانبازان هفتاد درصد و نخاعي و آزادگان بستري در بيمارستان و منازل آنان بعمل آورده است.