کد خبر: 7163تاریخ انتشار : ۱۳:۰۶:۱۱ - چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷

تکذیب خبر توهین رئیس اداره تامین اجتماعی قائم‌شهر به یک کارگر

بعد از انتشار خبر « شایعه توهین رئیس شعبه ۱ اداره تامین اجتماعی قائم شهر به یک کارگر»، پیگیری های «مازنی خبر» نشان می دهد که این موضوع ارتباطی با رئیس اداره مذکور نداشته است. سید مهدی ختوان رئیس شعبه ۱ اداره تامین اجتماعی قائم شهر به «مازنی خبر» گفت: مردم و کارگران به عنوان […]

تکذیب خبر توهین رئیس اداره تامین اجتماعی قائم‌شهر به یک کارگر

بعد از انتشار خبر « شایعه توهین رئیس شعبه ۱ اداره تامین اجتماعی قائم شهر به یک کارگر»، پیگیری های «مازنی خبر» نشان می دهد که این موضوع ارتباطی با رئیس اداره مذکور نداشته است.

سید مهدی ختوان رئیس شعبه ۱ اداره تامین اجتماعی قائم شهر به «مازنی خبر» گفت: مردم و کارگران به عنوان اربابان مسئولین در سازمان تامین اجتماعی محسوب می شوند و تلاش همه ی ما جلب رضایت حداکثری این عزیزان است.

وی ادامه داد: بنده به عنوان کوچکترین خدمتگذار جامعه کارگری در سازمان تامین اجتماعی بر خودم وظیفه می دانم در جهت خدمت رسانی به این عزیزان کوچک ترین کوتاهی نداشته باشم.

به گزارش مازنی خبر ، پیگیری های خبرنگار ما بعد از گفتگو با این کارگر زحمتکش که در شعبه ۱ اداره تامین اجتماعی قائم شهر با بی احترامی رو برو شده بود، نشان می دهد که وی به رئیس شعبه مراجعه نکرده است.

ختوان نیز با تکذیب مراجعه کارگر پاکبان نزد وی در این مورد اظهار داشت: هر کارگر یا عزیزی کوچکترین بی احترامی از همکارانم دیده است به بنده مراجعه نماید تا موضوع را پیگیری نمایم.

وی تصریح کرد: احترام به کارگران ، کارفرمایان و مستمری بگیران در تامین اجتماعی یک اصل مهم به حساب می آید که باید از سوی تمام کارکنان و کارمندان رعایت شود.