کد خبر: 7198تاریخ انتشار : ۱۴:۲۴:۵۸ - شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷

بیست و هشتمین شهردار پل‌سفید انتخاب شد

بیست و هشتمین شهردار پل‌سفید که با حکم استاندار مازندران انتخاب شد، اعتبار سوادکوه را بالاتر از وضعیت موجود توصیف کرد. به گزارش مازنی خبر ، حسن یحیی‌پور با معرفی شورای اسلامی شهر پل‌سفید و حکم استاندار مازندران به‌عنوان بیست و هشتمین شهردار پل‌سفید انتخاب شد. وی سابقه حضور در شهرداری‌های ایزد‌شهر و دابودشت را […]

بیست و هشتمین شهردار پل‌سفید انتخاب شد

بیست و هشتمین شهردار پل‌سفید که با حکم استاندار مازندران انتخاب شد، اعتبار سوادکوه را بالاتر از وضعیت موجود توصیف کرد.

به گزارش مازنی خبر ، حسن یحیی‌پور با معرفی شورای اسلامی شهر پل‌سفید و حکم استاندار مازندران به‌عنوان بیست و هشتمین شهردار پل‌سفید انتخاب شد.

وی سابقه حضور در شهرداری‌های ایزد‌شهر و دابودشت را به‌عنوان شهردار در کارنامه خود دارد و جایگزین «رمضان پاریاو» شد؛ پاریاو هم‌اکنون به‌عنوان معاون فرماندار سوادکوه‌شمالی مشغول فعالیت است.

یحیی‌پور در گفت‌وگو با فارس، با تقدیر از اعتماد شورای اسلامی شهر پل‌سفید و استاندار مازندران، گفت: شهرستان سوادکوه دارای فرصت‌های مختلفی برای توسعه است که می‌توان با برنامه‌ریزی، همکاری و وحدت به اهداف توسعه دست یافت.

شهردار پل‌سفید افزود: شأن و اعتبار سوادکوه بالاتر از وضعیت موجود است و با تقدیر از فعالیت‌های انجام‌شده باید تلاش کنیم تا فعالیت‌های مناسبی را برای توسعه اجرایی کنیم.

http://www.shomalnews.com/photo/13971015000380_Test_PhotoI.jpg