کد خبر: 7203تاریخ انتشار : ۱۷:۵۸:۲۶ - شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷

جدائی جواد از نساجی / فیلمی که در نیم فصل اکران نشد

جواد نکونام که برای جدائی از نساجی تلاش کرد ، بعد از ناکام ماندن پروژه انتقال به پیکان ، بار دیگر مجبور به بازگشت به نساجی شد. به گزارش مازنی خبر ، فرهاد صنیعی‌فر، مالک و رئیس هیئت مدیره باشگاه نساجی مازندران، در این باره اظهارداشت: طی ۱۰ روز گذشته جلسات بسیار زیادی برای انتخاب […]

جدائی جواد از نساجی / فیلمی که در نیم فصل اکران نشد

جواد نکونام که برای جدائی از نساجی تلاش کرد ، بعد از ناکام ماندن پروژه انتقال به پیکان ، بار دیگر مجبور به بازگشت به نساجی شد.

به گزارش مازنی خبر ، فرهاد صنیعی‌فر، مالک و رئیس هیئت مدیره باشگاه نساجی مازندران، در این باره اظهارداشت: طی ۱۰ روز گذشته جلسات بسیار زیادی برای انتخاب سرمربی تیم نساجی مازندران داشتیم و روی گزینه‌های زیادی به بحث و تبادل نظر پرداختیم.

وی افزود: با توجه به اینکه برخی از گزینه‌های مدنظر ما در تیم‌های دیگر مشغول فعالیت بودند و به‌ لحاظ عرفی و قانونی نمی‌خواستیم عمل خلافی مرتکب شده و با آنها به مذاکره بپردازیم به سراغ برخی گزینه‌های بدون تیم رفتیم، اما با کمال احترام به همه این عزیزان متوجه شدیم نمی‌توانند خواسته‌های ما را برآورده سازند.

صنیعی‌فر ادامه داد: در روز‌های آخر هفته گذشته و با توجه به جمیع جهات جلساتی با جواد نکونام، سرمربی نیم فصل اول تیم، برگزار شد و هم مالکان و اعضای هیئت مدیره و هم ایشان نقطه نظرات خود را بیان کردند و پس از چند جلسه به نکات مشترکی دست یافتیم و طرفین تعهدات لازم برای ادامه همکاری را به یکدیگر دادند و قرار شد از فردا آقای نکونام یک بار دیگر به عنوان سرمربی تیم نساجی مازندران فعالیت خود را از سر بگیرد.

مالک باشگاه نساجی مازندران درخصوص مدیرعامل باشگاه گفت: ان‌شاءالله تا چند روز آینده هیئت مدیره باشگاه درخصوص انتخاب مدیرعامل جدید باشگاه هم تصمیم نهایی را اتخاذ خواهد کرد.