کد خبر: 7209تاریخ انتشار : ۱۸:۲۶:۰۲ - شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷

یک ماه از وعده برنامه ۱۰۰ روزه استاندار مازندران گذشت / حاج مجید چه خبر !؟

اختصاصی مازنی خبر / میثم کاوه : ۱۵ آذر ۹۷ ، احمد حسین زادگان یا همان حاج مجید معروف ساری ، با حضور در جلسه شورای اداری استان مازندران به عنوان بیست و سومین استاندار مازندران معرفی شد. حاج مجید در همان جلسه ضمن تاکید بر همگرائی ، افزود: همه‌ی دستگاه‌ها اجرایی استان یک برنامه […]

یک ماه از وعده برنامه ۱۰۰ روزه استاندار مازندران گذشت / حاج مجید چه خبر !؟

اختصاصی مازنی خبر / میثم کاوه : ۱۵ آذر ۹۷ ، احمد حسین زادگان یا همان حاج مجید معروف ساری ، با حضور در جلسه شورای اداری استان مازندران به عنوان بیست و سومین استاندار مازندران معرفی شد. حاج مجید در همان جلسه ضمن تاکید بر همگرائی ، افزود: همه‌ی دستگاه‌ها اجرایی استان یک برنامه ۱۰۰ روزه فوق‌العاده را ارائه کنند.

چندی گذشت و حسین زادگان مجدداً در جلسه شورای اداری استان، بر ارائه برنامه ۱۰۰ روزه تاکید نمود و اظهار داشت: برنامه ۱۰۰ روزه دستگاه ها شعار نیست و اولویت های استان در هر حوزه باید مشخص شود.

حاج مجید در همان جلسه تصریح کرد:‌ ارزیابی عملکرد مدیران دستگاه های اجرایی بر اساس برنامه ۱۰۰ روزه و توان و وقت گذاری برای امور مردم انجام می شود و مردم نیز در جریان این برنامه و تحقق آن قرار خواهند گرفت. رسانه ها نیز در پایان این مهلت، پیگیر مطالبات مندرج در این برنامه باشند و به مردم گزارش دهند.

با پایان ۱۵ دی ماه ، دقیقاً یک ماه از وعده استاندار جدید مازندران گذشته است و هر چند حاج مجید از رسانه ها خواسته بود در پایان ۱۰۰ روز پیگیر مطالبات مندرج در برنامه ها باشند اما ۳۰ روز زمان به مدیران دستگاه های اجرائی برای ارائه یک برنامه کوتاه مدت، فرصت کمی نیست!

چه خوب است استاندار بعد از گذشت یک ماه ، شفاف سازی نماید که چه دستگاه هایی در این مدت برنامه های خود را ارائه داده اند و چه دستگاه هائی در ارائه این برنامه مهم ، ضعیف ظاهر شدند و در نهایت قرار است با دستگاه هائی که حتی توانائی ارائه یک برنامه کوتاه مدت را ندارند، چه برخوردی شود!؟

و چه بهتر است همان طور که استاندار به آن اشاره داشت ، برنامه های ۱۰۰ روزه تمام دستگاه های اجرائی بعد از ارائه به استانداری از طریق سایت رسمی استانداری اطلاع رسانی شود تا مردم بدانند چه چیزهائی در اولویت های برنامه ۱۰۰ روزه مدیران قرار دارد…!

حتماً حاج مجید به این موضوع اعتقاد دارد که ۱۶ اسفند در یک چشم بر هم زدنی فرا می رسد و شایسته نیست که مقام عالی دولت آنوقت از ضعف بعضی دستگاه ها در ارائه برنامه ۱۰۰ روزه و عدم شروع اجرایی کردن آنها در صدمین روز از وعده برنامه ۱۰۰ روزه ، سخن به زبان بیاورد.

در هر صورت استاندار جدید مازندران بهتر از همه می داند که بعضی دستگاه های اجرائی استان ، فرمانداری ها و بخشداری ها نیاز به خون تازه ای دارند و چه بهتر است این ادارات در سال ۹۸ با حضور مدیران توانمند به مردم خدمات ارائه دهند.