کد خبر: 7253تاریخ انتشار : ۱۷:۳۹:۲۸ - دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷

رئیس کل دادگستری استان مازندران: احداث آزادراه آمل به ساری با جدیت پیگیری شود

مازنی خبر : رئیس کل دادگستری استان مازندران بر لزوم پیگیری احداث پروژه آزادراه آمل به ساری تاکید کرد و گفت: می‌خواهیم این طرح سریعا اجرایی شود و می‌خواهیم احداث آزادراه آمل به ساری با جدیت پیگیری شود چراکه تاخیر در اجرای طرح به خیر و صلاح هیچکس حتی دولت نیست. حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی […]

رئیس کل دادگستری استان مازندران: احداث آزادراه آمل به ساری با جدیت پیگیری شود

مازنی خبر : رئیس کل دادگستری استان مازندران بر لزوم پیگیری احداث پروژه آزادراه آمل به ساری تاکید کرد و گفت: می‌خواهیم این طرح سریعا اجرایی شود و می‌خواهیم احداث آزادراه آمل به ساری با جدیت پیگیری شود چراکه تاخیر در اجرای طرح به خیر و صلاح هیچکس حتی دولت نیست.

حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی تقوی فرد، رئیس کل دادگستری استان مازندران در نشست با مدیران کل منابع طبیعی، اوقاف و راه و شهرسازی استان در خصوص پروژه آزادراه آمل به ساری اظهار کرد: پروژه فوق الذکر، طرح مصوب ملی است که انجام آن به خیر و صلاح مردم شریف استان مازندران خواهد بود.

رئیس کل دادگستری استان مازندران با بیان اینکه اداره کل راه و شهرسازی باید طبق قانون، طرح را اجرایی کند، تاکید کرد: می‌خواهیم این طرح سریعا اجرایی شود احداث آزادراه آمل به ساری با جدیت پیگیری شود چراکه تاخیر در اجرای طرح به خیر و صلاح هیچکس حتی دولت نیست.

وی با اشاره به این مطلب که متصرفین از جمله مالکین، منابع طبیعی و اوقاف طبق قانون عمل خواهند کرد، افزود: اداره کل راه و شهرسازی هرگونه مانع و مشکل برای احداث آزادراه آمل به ساری را به دادگستری استان اطلاع دهد.

به گزارش میزان، پروژه این آزادراه از آمل آغاز و تا شهرستان میاندرود ادامه دارد. پروژه آزادراه از آمل به قائمشهر نیز در مرحله اخذ مجوز نهایی بوده و کار‌های اولیه آن انجام شده است.