کد خبر: 7258تاریخ انتشار : ۹:۰۹:۴۵ - چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران: رعایت ضوابط محیط زیست، نیاز اصلی صنایع است

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: رعایت ضوابط محیط زیست، نیاز اصلی صنایع است. به گزارش مازنی خبر، محمد محمدپور عمران در جلسه رفع موانع تولید در شرق مازندران افزود: نگاه وزارت صنعت، معدن و تجارت توجه به محیط زیست در کنار صنایع است و تعامل همه جانبه است. وی بیان داشت: امروز […]

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران: رعایت ضوابط محیط زیست، نیاز اصلی صنایع است

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: رعایت ضوابط محیط زیست، نیاز اصلی صنایع است.

به گزارش مازنی خبر، محمد محمدپور عمران در جلسه رفع موانع تولید در شرق مازندران افزود: نگاه وزارت صنعت، معدن و تجارت توجه به محیط زیست در کنار صنایع است و تعامل همه جانبه است.

وی بیان داشت: امروز شاهد نهضت عظیمی در بخش محیط زیست هستیم و باید همگان در این حوزه وارد عمل شوند و صنایع و معادن هم باید نکات مهم را رعایت و برای رفع آلایندگی ها تلاش کنند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با بیان اینکه حفظ ضوابط محیط زیستی لازمه کار در صنایع است؛ یادآور شد: باید برای رفع آلودگی های زیست محیطی تلاش همه جانبه انجام و صنایع در این بخش تلاش کنند تا اقدامات موثر انجام شود.

محمدپور عمران گفت: امروز در جنگ اقتصادی قرار داریم و هر یک از ما باید سهم خود را در قبال این جنگ ادا کنیم.

وی افزود: هدف ما رعایت ضوابط زیست محیطی است که باید ضمن حفظ ارزش کار سرمایه گذاران برای رفع برخی مشکلات زیست محیطی تلاش و مجوزهای لازم ارائه شود تا صنایع در فضایی آرام، مطمئن و پاک به تولید پرداخته و برای توسعه گام بردارند.

https://static3.ilna.ir/thumbnail/ebZwd4QDlJCO/zD2ly951Lbe1X4vBXmeYxnwvBKd2o-upCBoRpuXWWQ3xVYIwBtE8SJc5CgG8w1SR1HhaeHPcWe7Z4QQxwQ5aCQuC6bW65Yo2vzNA1A_oYcME-xuDHnCGIL88GkvFaMums2lp5Xzk-eErjUYezqJx1zbHthZiSGB2XuOejRjZDSys4NdjIqNZJEQ6csj1vAj0EYRG0zIqkMU,/mohamadpor-mohamad-karafarinenab.jpg

 

ایلنا