کد خبر: 7269تاریخ انتشار : ۱۲:۴۲:۵۸ - پنج شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷

برف سنگین راه ۳۰ روستای بخش کوهستانی بهشهر را بست

بخشدار یانه سر شهرستان بهشهر با اشاره به بارش سنگین برف در این منطقه ، از بسته شدن راه ۳۰ روستای این بخش خبر داد. به گزارش مازنی خبر ، عباس حسنی روز پنجشنبه گفت که بارش شدید از بامداد امروز در این منطقه آغاز شده است و همچنان ادامه دارد. وی افزود: هم اکنون […]

برف سنگین راه ۳۰ روستای بخش کوهستانی بهشهر را بست

بخشدار یانه سر شهرستان بهشهر با اشاره به بارش سنگین برف در این منطقه ، از بسته شدن راه ۳۰ روستای این بخش خبر داد.

به گزارش مازنی خبر ، عباس حسنی روز پنجشنبه گفت که بارش شدید از بامداد امروز در این منطقه آغاز شده است و همچنان ادامه دارد.
وی افزود: هم اکنون با تلاش نیروهای راهداری راه های اصلی برخی از محورها و از جمله محور سرخ گریوه با سرعت بیشتری در حال بازگشایی است و تردد در آنها با زنجیر چرخ صورت می گیرد.
بخشدار یانه سر بهشهر با اعلام اینکه سه محور عشرستاق، سرخ گریوه و غلامی درگیر برف و مسیرها بسته است؛ یادآور شد: با تلاش نیروهای راهداری به زودی محورهای مختلف بازگشایی می شوند.
حسنی، همچنین از اهالی، مسافران و رانندگان خواست از سفرهای غیرضروری خودداری کنند و در صورت لزوم علاوه بر حرکت با سرعت مطمئن ، لوازم ایمنی از جمله زنجیر چرخ و وسایل گرمازا را همراه داشته باشند.
وی افزود : در حال حاضر با توجه به بارش سنگین برف در منطقه اکیپ های مختلف راهداری مشغول باز کردن راههای مسدود شده روستائی هستند.
براساس این گزارش محورهای روستایی مختلف شهرستان نکا و گلوگاه در شرق مازندران هم درگیر برف است و تردد در محور نیالا در شهرستان گلوگاه تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
شرق مازندران دارای بیش از ۲۳۰ روستاست که حدود نیمی از جمعیت بیش از ۳۰۰ هزارنفری شرق مازندران در روستاها ساکن هستند.