کد خبر: 7270تاریخ انتشار : ۱۲:۴۳:۳۹ - پنج شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷

معاون جدید فرمانداری نکا معرفی شد

طی آیینی معاون جدید سیاسی فرمانداری شهرستان نکا معرفی شد. به گزارش مازنی خبر ، مراسم معارفه و تکریم معاون فرمانداری نکا با حضور عبدالجواد توحیدی‌مقدم فرماندار نکا، عنایتی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری و سایر مسؤولان شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد. در این مراسم محمد محمدیان که پیش از این بخشدار […]

معاون جدید فرمانداری نکا معرفی شد

طی آیینی معاون جدید سیاسی فرمانداری شهرستان نکا معرفی شد.

به گزارش مازنی خبر ، مراسم معارفه و تکریم معاون فرمانداری نکا با حضور عبدالجواد توحیدی‌مقدم فرماندار نکا، عنایتی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری و سایر مسؤولان شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

در این مراسم محمد محمدیان که پیش از این بخشدار هزارجریب نکا بود، به‌عنوان معاون جدید سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری نکا معرفی شد.

تا قبل از این علی غلامیان معاون فرماندار نکا بود که با انتخاب وی به‌عنوان فرماندار میاندرود از مهرماه سال جاری، تاکنون معاون فرماندار نکا معرفی نشده بود و امروز در مراسمی محمدیان به‌عنوان معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شهرستان نکا معرفی شد.

همچنین در این مراسم سیدحسین حمزه به‌عنوان سرپرست بخشداری هزارجریب نکا معرفی و از تلاش‌های چندین ساله محمدیان در این مسؤولیت تقدیر شد.