کد خبر: 7308تاریخ انتشار : ۱۳:۰۶:۲۴ - جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷

حسن‌نژاد یا حسن‌زاده؛ کدامیک به صندلی معاونت سیاسی حاج‌مجید می‌رسند!؟

اختصاصی مازنی خبر / گروه سیاسی: با گذشت بیش از یک ماه از مراسم معارفه استاندار جدید مازندران ، صندلی معاونت سیاسی امنیتی استانداری خالی از مدیر است. به گزارش مازنی خبر ، خبرها از وزارت کشور حکایت از آن دارد که شانس حسین حسن‌نژاد مدیرکل سابق سیاسی و انتخابات استانداری مازندران و اسماعیل حسن‌زاده […]

حسن‌نژاد یا حسن‌زاده؛ کدامیک به صندلی معاونت سیاسی حاج‌مجید می‌رسند!؟

اختصاصی مازنی خبر / گروه سیاسی: با گذشت بیش از یک ماه از مراسم معارفه استاندار جدید مازندران ، صندلی معاونت سیاسی امنیتی استانداری خالی از مدیر است.

به گزارش مازنی خبر ، خبرها از وزارت کشور حکایت از آن دارد که شانس حسین حسن‌نژاد مدیرکل سابق سیاسی و انتخابات استانداری مازندران و اسماعیل حسن‌زاده فرماندار فعلی بابلسر برای نشستن بر روی صندلی معاونت سیاسی امنیتی استانداری مازندران بیش از دیگران است.

حسن‌نژاد در ابتدای دولت تدبیر و امید مسئولیت مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری مازندران را بر عهده داشت و بعد از آن به عنوان معاون فنی مدیرعامل شرکت ملی پست و بعدها به عنوان عضو هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران و همچنین سرپرست حوزه مدیر عامل و امور مجامع و شرکت های بانک صنعت و معدن منصوب شد.

از سوی دیگر ، اسماعیل حسن زاده در فرمانداری ساری مسئولیت معاونت را در کنار استاندار فعلی مازندران تجربه کرده و بعد از آن به عنوان فرماندار بابلسر مشغول فعالیت شده است.

همچنین بعضی منابع خبری از احتمال حضور عزت الله هاشم‌زاده مدیرکل اسبق حوزه استاندار مازندران و مهدی محمدی فرماندار فعلی قائم‌شهر نیز به عنوان معاون سیاسی امنیتی استانداری خبر داده اند.

حال باید منتظر ماند و دید در نهایت حاج مجیدِ استانداری مازندران ، نام چه کسی را به عنوان معاون آینده خود در حوزه سیاسی و امنیتی اعلام خواهد کرد.

  1. ناشناس گفت:

    حسن زاده فرماندار دوست داشتنی بابلسر عالیههههه

  2. ناشناس گفت:

    حسن نژاد مدیر همچی تمام