کد خبر: 7313تاریخ انتشار : ۱۳:۲۱:۵۵ - جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷

اقدام شایسته استاندار مازندران بعد از پیشنهاد «مازنی خبر»

بعد از درج مطلب «یک ماه از وعده برنامه ۱۰۰ روزه استاندار مازندران گذشت / حاج مجید چه خبر !؟» در پایگاه اطلاع رسانی «مازنی خبر» و پیشنهاد اعلام برنامه ۱۰۰ روزه دستگاه های اجرائی به مردم ، سایت استانداری مازندران از انتشار برنامه ۱۰۰ روزه دستگاه های اجرائی استان خبر داده است. سایت استانداری […]

اقدام شایسته استاندار مازندران بعد از پیشنهاد «مازنی خبر»

بعد از درج مطلب «یک ماه از وعده برنامه ۱۰۰ روزه استاندار مازندران گذشت / حاج مجید چه خبر !؟» در پایگاه اطلاع رسانی «مازنی خبر» و پیشنهاد اعلام برنامه ۱۰۰ روزه دستگاه های اجرائی به مردم ، سایت استانداری مازندران از انتشار برنامه ۱۰۰ روزه دستگاه های اجرائی استان خبر داده است.

سایت استانداری مازندران در خبری آورده است: با عنایت به تاکید استاندار مازندران، دستگاه های اجرایی در اسرع وقت برنامه اقدامات فوق العاده ۱۰۰ روزه خود را برای انتشار در سایت استانداری در اختیار روابط عمومی استانداری قرار دهند.

به گزارش مازنی خبر ، در صورتی شاهد این اتفاق خواهیم بود که بعد از انتصاب عباس مهدوی به عنوان سرپرست روابط عمومی استانداری مازندران ، توجه به انتقادات و پیشنهادات اصحاب رسانه بیش از گذشته شده است.

استاندار مازندران نیز بارها از اهمیت توجه به انتقادات و پیشنهادات سازنده مطبوعات سخن گفته است و انتظار می رود با تغییر در حوزه روابط عمومی استانداری مازندران ، در آینده شاهد ارتباط بیشتر استانداری با رسانه ها باشیم.