کد خبر: 7341تاریخ انتشار : ۱۶:۴۱:۴۹ - یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷

قدردانی مدیرکل زندان های مازندران از مدیرکل کتابخانه های عمومی استان

مدیرکل زندان های مازندران با اهدای لوح سپاس، از مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران قدردانی کرد. به گزارش مازنی خبر ، علی اکبر غفاریان، مدیرکل زندان های استان با اهدای لوح سپاس به آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان به جهت صدور مجوزهای لازم جهت تاسیس کتابخانه های مشارکتی در زندان ها و تجهیز […]

قدردانی مدیرکل زندان های مازندران از مدیرکل کتابخانه های عمومی استان

مدیرکل زندان های مازندران با اهدای لوح سپاس، از مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران قدردانی کرد.

به گزارش مازنی خبر ، علی اکبر غفاریان، مدیرکل زندان های استان با اهدای لوح سپاس به آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان به جهت صدور مجوزهای لازم جهت تاسیس کتابخانه های مشارکتی در زندان ها و تجهیز این کتتابخان هها و اجرای مسابقات کتابخوانی قدردانی کرد.

ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در دیدار حجت الاسلام معافی، رئیس اداره فرهنگی اداره کل زندان های استان که لوح سپاس مدیرکل زندان ها را تقدیم وی کرد، اظهار داشت: مطالعه بهترین تفریح برای زندانیان و بهترین وسیله برای تفکر و شناخت اشتباهات است و باید تلاشمان را برای محور شدن کتابخانه در زندان بیشتر کنیم.

وی افزود: عدالت حکم می کند نه تنها زندانیان را از یاد نبریم بلکه توجهمان را به آنها بیشتر کنیم و برنامه های گسترده تری با محوریت کتاب های خوب و آموزنده برگزار نمائیم.

وی با قدردانی از توجه مدیرکل زندان ها نسبت به کتابخانه، این رویکرد را نشانه مدیریت صحیح فرهنگی و دغدغه های مدیران دانست و ابراز امیدواری کرد، زندان ها با وجود کتابخانه، انسان های نادم از جرم و خردمندی را به جامعه بازگرداند.

http://mazandaranpl.ir/Portal/picture/?1000366/%D8%AA%D9%82%D8%AF%DB%8C%D8%B1-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DA%A9%D9%84-%D8%B2%D9%86%D8%AF%D8%A7%D9%86-%D9%87%D8%A7