کد خبر: 7368تاریخ انتشار : ۱۳:۳۹:۲۷ - سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷

مدیرکل بنیاد شهید مازندران: شهيدان و ايثارگران مظهر صلابت اين مرز و بوم هستند

مدير كل بنياد شهید مازندران پس از ديدار عمومي با جامعه ايثارگري شهرهاي سوادكوه و سوادكوه شمالي گفت:شهيدان و ايثارگران مظهر صلابت اين مرز و بوم هستند به گزارش مازنی خبر ، هدايت مظلومي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران پس از ديدار عمومي با جامعه ايثارگري شهرهاي سوادكوه و سوادكوه شمالي،ضمن گراميداشت […]

مدير كل بنياد شهید مازندران پس از ديدار عمومي با جامعه ايثارگري شهرهاي سوادكوه و سوادكوه شمالي گفت:شهيدان و ايثارگران مظهر صلابت اين مرز و بوم هستند

به گزارش مازنی خبر ، هدايت مظلومي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران پس از ديدار عمومي با جامعه ايثارگري شهرهاي سوادكوه و سوادكوه شمالي،ضمن گراميداشت ياد و نام شهدا طي سخناني گفت:امروز اقتدار و صلابت ما مديون حماسه آفريني شهيدان و ايثارگران است،عزيزاني كه از همه تعلقات دنيوي گذشته و به قرب الهي نائل آمدند.

وي در ادامه،ابراز داشت:تا مادامي كه فرهنگ ايثار و شهادت در جامعه ما حاكم باشد هيچ قدرتي فكر تجاوز و تعدي به اين مرز و بوم نخواهد كرد.

مدير كل بنياد مازندران ضمن اين مطلب كه شهيدان از بندگان مقرب خداوند بودند كه از سفره رحمت باري تعالي تا ابد متنعم هستند و اين فرصت و نعمتي است كه صرفا خداوند متعال آن را به بندگان شايسته خود ارزاني مي دارد،اظهار داشت:شهيدان و ايثارگران مظهر صلابت و اقتدار اين مرز و بوم هستند و مدال افتخار آنها بر تاريخ ايران اسلامي تا هميشه خواهد درخشيد.

مطلومي با بيان اينكه ايثار و از خود گذشتگي از مهمترين عوامل حفظ انقلاب اسلامي است،عنوان داشت:ما مردم ايران اسلامي بايد قدر دان خون شهدا و فداكاري ايثارگران باشيم اميد است بتوانيم شهدا را سرلوحه كار خود قرار داده و راهشان را ادامه دهيم.

وي ضمن اينكه خانواده شهدا با تقديم فرزندان خود در راه انقلاب و اسلام كار بزرگي را انجام دادند اعلام داشت:خانواده هاي معظم شهدا و ايثارگران با تقديم بهترين عزيزان خود در راه دفاع از آرمان هاي كشور و مرزهاي آن كاري بزرگ و ستودني انجام دادند كه اين مهم افتخار بزرگي براي تمام ملت ايران است.

مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران به اتفاق معاونين تعاون و بهداشت و درمان ابتدا در بنياد سوادكوه شمالي با ۵۸ تن از خانواده هاي معظم شهدا و جانبازان و آزادگان و پس از آن در بنياد سوادكوه با ۳۰ تن از جامعه ايثارگري اين شهرستان ديدار عمومي بعمل آورد.

مظلومي مهمترين موضوعات مربوط به جامعه هدف اين دو شهرستان را در رابطه با اشتغال فرزندان شاهد و ايثارگر،درمان،وام مسكن،وام هاي خود اشتغالي،حق پرستاري،تسهيلات و…رسيدگي و پيگيري قرار داد.