کد خبر: 7385تاریخ انتشار : ۱۶:۴۵:۰۶ - سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷

استاندار مازندران نگرانِ حال نساجی / یادمان نرفته که حسین‌زادگان گفته بود: نساجی هویت و شناسنامه فوتبال مازندران است

اختصاصی مازنی خبر / گروه ورزشی: وضعیت این روزهای تیم فوتبال نساجی ، دغدغه ی هواداران بیشمار این باشگاه قدیمی و ریشه دار را در پی داشته تا جائیکه ورود استاندار ورزش دوست و فوتبالی مازندران به این موضوع را به همراه داشته است. به گزارش مازنی خبر ، حسین زادگان در جلسه ای با […]

استاندار مازندران نگرانِ حال نساجی / یادمان نرفته که حسین‌زادگان گفته بود: نساجی هویت و شناسنامه فوتبال مازندران است

اختصاصی مازنی خبر / گروه ورزشی: وضعیت این روزهای تیم فوتبال نساجی ، دغدغه ی هواداران بیشمار این باشگاه قدیمی و ریشه دار را در پی داشته تا جائیکه ورود استاندار ورزش دوست و فوتبالی مازندران به این موضوع را به همراه داشته است.

به گزارش مازنی خبر ، حسین زادگان در جلسه ای با حضور صنیعی فر و حدادیان مالکان باشگاه و امیری مدیرعامل نساجی حضور یافت تا به بحران هفته های اخیر این باشگاه قدیمی و محبوب مازندران پایان دهد.

این دغدغه حاج مجید حسین زادگان جهت ایجاد آرامش در بین هواداران تیم باشگاه نساجی از آن جهت قابل پیش بینی و البته قابل تقدیر است که وی در سال های نه چندان دور و در زمانی که مسئولیت فرمانداری ساری را بر عهده داشت همزمان مدیریت تیم فوتبال نوژن ساری را نیز عهده دار بود و این تیم در فصل ۹۰-۸۹ ضمن حضور در لیگ دسته اول ، در جام حذفی فوتبال کشورمان حضور قدرتمندی داشت لذا وی به خوبی دوستداران نساجی را درک می کند.

اکنون که وضعیت باشگاه نساجی برای هواداران و مردم فوتبال دوست مازندران ، نگران کننده شده است ، استاندار فعلی مازندران و مدیرعامل سابق نوژن که خود فردی فوتبال دیده محسوب می شود ،  وارد گود شده است تا از این نگرانی بکاهد.

یادمان نرفته است که حسین زادگان در اولین روز کاری اش به عنوان استاندار مازندران ، به استادیوم شهید وطنی قائم شهر رفت و به تماشای بازی نساجی پرداخت و این جمله معروف را بیان کرد کرد که نساجی هویت و شناسنامه فوتبال مازندران است و همه باید کمک کنیم که این تیم در جایگاه واقعی اش قرار داشته باشد.

به نظر می رسد امروز مسئولان باشگاه نساجی وقتی ورود جدی استاندار را می بینند باید بار دیگر عزم خود را جزم کنند تا با بهبود وضعیت باشگاه از نگرانی ها و دغدغه های هواداران پرشور نساجی بکاهند.