کد خبر: 7393تاریخ انتشار : ۱۹:۵۱:۰۸ - چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷

فرمانده انتظامی مازندران: جاعل حرفه ای با ۱۱۴ فقره کلاهبرداری در قائمشهر دستگیر شد

فرمانده انتظامی مازندران از شناسایی و دستگیری جاعل و کلاهبردار حرفه ای با ۱۱۴ فقره جعل و کلاهبرداری با استفاده از تسهیلات بانکی در شهرستان قائم شهر خبر داد. به گزارش مازنی خبر  ، سردار سیدمحمود میرفیضی اظهار داشت: در پی مراجعه نماینده حقوقی یکی از بانک های شهرستان قائم شهر، مبنی بر این که […]

فرمانده انتظامی مازندران: جاعل حرفه ای با ۱۱۴ فقره کلاهبرداری در قائمشهر دستگیر شد

فرمانده انتظامی مازندران از شناسایی و دستگیری جاعل و کلاهبردار حرفه ای با ۱۱۴ فقره جعل و کلاهبرداری با استفاده از تسهیلات بانکی در شهرستان قائم شهر خبر داد.

به گزارش مازنی خبر  ، سردار سیدمحمود میرفیضی اظهار داشت: در پی مراجعه نماینده حقوقی یکی از بانک های شهرستان قائم شهر، مبنی بر این که افرادی با ارائه مدارکی جعلی اقدام به دریافت وام از آن شعبه کرده اند، موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی شهرستان قائم شهر قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: پس از هماهنگی های قضائی و بررسی های همه جانبه، ماموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی قائم شهر متهم را شناسایی کردند.

سردار میرفیضی، خاطرنشان کرد: متهم که با سوء استفاده از عدم آگاهی برخی از شهروندان که سال های گذشته از تسهیلات ازدواج استفاده کرده بودند، دریافت مدارک شناسایی و دستکاری در قباله ازدواج آنان اقدام به دریافت مجدد وام از این بانک می کرد در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد.

این مقام انتظامی اذعان کرد: در تحقیقات و بررسی های انجام شده، تاکنون مشخص شد متهم با ارائه مدارک جعلی از ۱۱۴ فقره تسهیلات بانکی در شهرستان قائم شهر و شهرستان های دیگر استفاده کرده است.

میرفیضی مجموع کلاهبرداری های متهم با استفاده از تسهیلات بانکی را بالغ بر ۱۷ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال عنوان کرد و گفت: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد و موضوع همچنان در دست بررسی است.

فرمانده انتظامی استان مازندران در خاتمه با تاکید بر رعایت هشدارهای انتظامی و پیشگیرانه، از مردم خواست: برای جلوگیری از سوء استفاده کلاهبرداران و افراد فرصت طلب، از قرار دادن اسناد و مدارک شخصی و هویتی خود در اختیار دیگران خودداری کنند.