کد خبر: 7395تاریخ انتشار : ۱۹:۵۲:۳۳ - چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷

امام جمعه بابلسر: حضور در صحنه روحانیت خاری بر چشم بدخواهان انقلاب است

امام جمعه بابلسر گفت: حضور در صحنه روحانیت همواره خاری بر چشم بدخواهان و معاندان انقلاب اسلامی بوده است. به گزارش مازنی خبر ، حجت الاسلام محمد اسماعیل قلی پور با اشاره به این که روحانیت همواره حافظ دین و انقلاب بوده است، گفت: انقلاب اسلامی ایران با رهبری روحانیت و همراهی ملت ایران به […]

امام جمعه بابلسر: حضور در صحنه روحانیت خاری بر چشم بدخواهان انقلاب است

امام جمعه بابلسر گفت: حضور در صحنه روحانیت همواره خاری بر چشم بدخواهان و معاندان انقلاب اسلامی بوده است.

به گزارش مازنی خبر ، حجت الاسلام محمد اسماعیل قلی پور با اشاره به این که روحانیت همواره حافظ دین و انقلاب بوده است، گفت: انقلاب اسلامی ایران با رهبری روحانیت و همراهی ملت ایران به پیروزی رسیده است.

وی با بیان این که امروز نیز روحانیت یکی از مهم‌ترین پشتوانه‌های انقلاب اسلامی در راه رسیدن به اهداف پیش روی است، افزود: حضور پررنگ روحانیت در کنار مردم نقطه قوتی برای انقلاب و نظام اسلامی است.

حجت الاسلام قلی پور با اشاره این که رهبری روحانیت بر نهضت انقلاب و همراهی مردم مهم‌ترین عامل پیروزی انقلاب بوده است، خاطرنشان کرد: پیش از قیام امام خمینی (ره) نیز جنبش‌ها و حرکت‌هایی علیه ظلم و استبداد آغاز شد، اما در مسیر راه به دلیل نبود یک رهبری مناسب به شکست انجامید.

امام جمعه بابلسر با بیان این که انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب بی نظیر و غیر قابل تکرار در قرن معاصر بوده است، تصریح کرد: این انقلاب عظیم که بر پایه دین و ارزش‌های فرهنگی پایه گذاری شده با حضور اثرگذار روحانیت با بصیرت و انقلابی امروز به یکی از قدرت‌های مهم جهانی تبدیل شده است.

استاد حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که اگر حضور و پشتیبانی روحانیت نبود نهضت انقلاب به پیروزی نمی‌رسید، بیان داشت: حضور در صحنه روحانیت همواره خاری بر چشم بدخواهان و معاندان انقلاب اسلامی بوده است.

حجت الاسلام قلی پور با بیان این که امروز نیز یکی از مهم‌ترین وظایف روحانیت صیانت و پشتیبانی از انقلاب اسلامی است، خاطرنشان کرد: روحانیت باید با تقویت آگاهی‌های عمومی مردم نسبت به توطئه دشمنان راه صحیح را به آن‌ها نشان دهد.

امام جمعه بابلسر با تأکید براین که امروز نیازمند ترویج و گسترش تفکر انقلابی در بخش‌های مهمی از جامعه هستیم، تصرح کرد: با چنین تفکری می‌توان در برابر توطئه‌ها و هجمه‌های دشمنان انقلاب ایستاد و از اصل نظام دفاع و حراست کرد.

استاد حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که انقلاب اسلامی در چهار دهه اخیر با فرازونشیب‌های بسیاری مواجه بوده است، افزود:، اما در همه این سال‌ها حضور و همراهی مردم و روحانیت برگ برنده این نظام دینی در برابر توطئه‌ها و هجمه‌های دشمنان بوده است.