کد خبر: 7428تاریخ انتشار : ۹:۲۰:۴۱ - جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷

یک اسب جان موتورسوار تنکابنی را گرفت!

فرمانده انتظامی تنکابن از کشته و مجروح شدن راکب و ترک نشین یک دستگاه موتورسیکلت در برخورد با یک راس اسب در این شهرستان خبر داد. به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ رامین شمس فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن گفت: درپی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در منطقه “خشکه […]

یک اسب جان موتورسوار تنکابنی را گرفت!

فرمانده انتظامی تنکابن از کشته و مجروح شدن راکب و ترک نشین یک دستگاه موتورسیکلت در برخورد با یک راس اسب در این شهرستان خبر داد.

به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ رامین شمس فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن گفت: درپی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در منطقه “خشکه داران نشتارود” بلافاصله ماموران انتظامی بخش نشتا به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در این حادثه که بر اثر برخورد یک دستگاه موتورسیکلت با دو سرنشین با یک راس اسب به وقوع پیوست، راکب موتورسیکلت در دم جان باخت و ترک نشین آن به شدت مجروح و روانه بیمارستان شد.

سرهنگ شمس با بیان اینکه از عوامل اصلی بروز حوادث رانندگی و تلفات ناشی از آن، سرعت غیر مجاز و عدم توجه به جلو است به کلیه رانندگان وسائط نقلیه توصیه کرد: با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب و رعایت حق تقدم عبور، ضمن نمایش فرهنگ اجتماعی خود، ضریب ایمنی را بالا برده تا شاهد چنین حوادث تلخی نباشیم.