کد خبر: 7438تاریخ انتشار : ۱۰:۰۳:۵۲ - جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷

تصاویر / راهدارانِ زحمتکش مازندران

اختصاصی مازنی خبر / روفیا قلی نژاد لیندی: با فرا رسیدن فصل زمستان ، فعالیت راهداران در جاده های کشور بیش از هر زمان دیگری می شود. «عباسعلی نجفی» معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران در این‌باره گفت: امسال به دلیل سرمای زودهنگام عملیات راهداری ما در جاده های […]

تصاویر / راهدارانِ زحمتکش مازندران

اختصاصی مازنی خبر / روفیا قلی نژاد لیندی: با فرا رسیدن فصل زمستان ، فعالیت راهداران در جاده های کشور بیش از هر زمان دیگری می شود.

«عباسعلی نجفی» معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران در این‌باره گفت: امسال به دلیل سرمای زودهنگام عملیات راهداری ما در جاده های استان مازندران از اوایل پاییز آغاز شده است.

وی تصریح کرد: مازندران دارای ۱۰۴۰۰ کیلومتر راه می باشد که ۳۷۰۰ کیلومتر از آن برف‌گیر است.

نجفی با بیان اینکه ۱۳ گردنه به طول ۷۰۰ کیلومتر در جاده های مازندران قرار دارد ، از مسافرین خواست حتماً با امکانات کامل مانند زنجیرچرخ به حرکت بپردازند.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران ادامه داد: راهداران مازندرانی ۲۴ ساعته در محورهای مختلف استان مانند هراز ، کندوان، فیروزکوه، کیاسر و … در حال فعالیت هستند تا کوچکترین مشکلی در تردد مردم به وجود نیاید.

وی افزود: سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۱۴۱ ، تلفن گویای ۱۴۱ و تلفن ۳۳۳۲۰۳۲۰ در طول شبانه روز آماده پاسخ گوئی به مردم مازندران در رابطه با وضعیت راه های استان می باشد.