کد خبر: 7438تاریخ انتشار : 10:03:52 - جمعه 18 ژانویه 2019

تصاویر / راهدارانِ زحمتکش مازندران

اختصاصی مازنی خبر / روفیا قلی نژاد لیندی: با فرا رسیدن فصل زمستان ، فعالیت راهداران در جاده های کشور بیش از هر زمان دیگری می شود. «عباسعلی نجفی» معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران در این‌باره گفت: امسال به دلیل سرمای زودهنگام عملیات راهداری ما در جاده های […]

تصاویر / راهدارانِ زحمتکش مازندران

اختصاصی مازنی خبر / روفیا قلی نژاد لیندی: با فرا رسیدن فصل زمستان ، فعالیت راهداران در جاده های کشور بیش از هر زمان دیگری می شود.

«عباسعلی نجفی» معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران در این‌باره گفت: امسال به دلیل سرمای زودهنگام عملیات راهداری ما در جاده های استان مازندران از اوایل پاییز آغاز شده است.

وی تصریح کرد: مازندران دارای 10400 کیلومتر راه می باشد که 3700 کیلومتر از آن برف‌گیر است.

نجفی با بیان اینکه 13 گردنه به طول 700 کیلومتر در جاده های مازندران قرار دارد ، از مسافرین خواست حتماً با امکانات کامل مانند زنجیرچرخ به حرکت بپردازند.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران ادامه داد: راهداران مازندرانی 24 ساعته در محورهای مختلف استان مانند هراز ، کندوان، فیروزکوه، کیاسر و … در حال فعالیت هستند تا کوچکترین مشکلی در تردد مردم به وجود نیاید.

وی افزود: سامانه پیامکی 10000141 ، تلفن گویای 141 و تلفن 33320320 در طول شبانه روز آماده پاسخ گوئی به مردم مازندران در رابطه با وضعیت راه های استان می باشد.