کد خبر: 7790تاریخ انتشار : ۲۰:۴۸:۰۶ - دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷

استاندار مازندران در مراسم افتتاح پاسگاه بالاتجن قائمشهر : امنیت، نیاز اصلی کشور است

استاندار مازندران در مراسم افتتاح پاسگاه بالاتجن قائمشهر به نقش مهم امنیت در جامعه تاکید کرد. به گزارش مازنی خبر و به نقل از ایلنا، استاندار مازندران در مراسم افتتاح پاسگاه بالاتجن قائمشهر، با اشاره به اینکه مجموع نیروهای انتظامی، نظامی و امنیتی نقش مهمی در امنیت جامعه دارند و اگر نباشند آسیب جدی به […]

استاندار مازندران در مراسم افتتاح پاسگاه بالاتجن قائمشهر : امنیت، نیاز اصلی کشور است

استاندار مازندران در مراسم افتتاح پاسگاه بالاتجن قائمشهر به نقش مهم امنیت در جامعه تاکید کرد.

به گزارش مازنی خبر و به نقل از ایلنا، استاندار مازندران در مراسم افتتاح پاسگاه بالاتجن قائمشهر، با اشاره به اینکه مجموع نیروهای انتظامی، نظامی و امنیتی نقش مهمی در امنیت جامعه دارند و اگر نباشند آسیب جدی به نظام و کشور وارد می شود، گفت : نیروی انتظامی به تناسب توسعه یافتگی درنوع فعالیت مظلوم واقع شده است.

وی افزود: بسیاری از خدماتی که نیروی انتظامی ارائه می دهد هیچ سنخیتی با امکانات و منابع آنان ندارد که این موضوع نشان دهنده پیشتازی نیروی انتظامی در بسیاری از کارهاست.

مجید حسین زادگان با تاکید بر مردم محور بودن، اجتماع محور بودن و مشارکت جمعی و همکاری با موارد امنیتی، اظهار داشت: اگر امنیت نداشته باشیم، گردشگری و سرمایه گذار نیز نداریم.

وی لازمه ی اقصاد پویا را امنیت درون کشور بیان کرد و گفت : درحوزه های فرهنگی نیز برای رسیدن به توسعه یافتگی، نیازمند امنیت پایدار درون کشور هستیم.