کد خبر: 7796تاریخ انتشار : ۸:۳۰:۳۷ - سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷

امام جمعه قائم‌شهر: یکی از ویژگی‌های امام راحل ساده‌زیستی بود

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه شهرستان قائم شهر گفت: متاسفانه برخی مسئولین از روی غرور و تکبر حتی شجاعت عذر خواهی هم ندارند. به گزارش مازنی خبر ، آیت الله معلمی در دیدار با اعضای هیات اجرائی خانه کارگر، تشکلات کارگری، کارفرمائی و مسئولین ادارات تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان […]

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه شهرستان قائم شهر گفت: متاسفانه برخی مسئولین از روی غرور و تکبر حتی شجاعت عذر خواهی هم ندارند.

به گزارش مازنی خبر ، آیت الله معلمی در دیدار با اعضای هیات اجرائی خانه کارگر، تشکلات کارگری، کارفرمائی و مسئولین ادارات تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان قائم شهر ضمن تبریک ایام دهه فجر گفت:یکی از ویژگی های بارز بنیانگذار انقلاب کبیر ایران ساده زیستی و فاصله گرفتن از تجمل گرایی بود که انصافا همان شیوه را مقام معظم رهبری هم دارد.

وی ادامه داد: امام راحل همواره مسئولین را به ساده زیستی و فاصله گرفتن از تجمل گرائی و زندگی بدون هزینه های زائد تشویق میکرد.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان اظهار کرد: اما چرا امروز در بین برخی مسئولین و مدیران فیش های نجومی حقوق متداول شده است.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه نباید سو مدیریت یکسری مسئولین را از چشم نظام و انقلاب دید،گفت: دشمن بدنبال این است تا نارضایتی بوجود آمده بین برخی مردم را به اصل انقلاب و نظام ربط دهد.

وی ادامه داد: متاسفانه برخی مسئولین از روی غرور و تکبر حتی شجاعت عذر خواهی و پذیرش اشتباه خود را هم ندارند.

آیت الله معلمی تصریح کرد: برای مثال در رابطه با موضوع برجام،مقام معظم رهبری بارها اعلام فرمودند که به نتایج برجام خوشبین نیستم،اما مخالفت هم نمیکنم و به مسئولین میدان داد.

وی ادامه داد:اگر کمی معرفت و جوانمردی به خرج میدادند باید رسما از رهبر و مردم عذر خواهی میکردند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان قائم شهر اظهار کرد: اگر این همه هزینه ای که در بحث برجام خرج کردند را در بحث روی پای خود ایستادن میگذاشتیم الان این همه نارضایتی وجود نداشت.

وی ادامه داد: سوال اینجاست مگر می شود کشوری که صنایع دفاعیش در دنیا شاخص و چشمگیر است نتواند نساجی و امثال این کارخانه ها را اداره کند؟

این مقام مسئول گفت: متاسفانه مشکل برمیگردد به مسئولینی که در انتخاب مدیران متخصص با توجه به سلیقه سیاسی خود عمل کرده و به عملکرد و مهارت آنان نگاهی ندارند.

وی ادامه داد: دشمن با این کار به دنبال خیر و منفعت مردم ایران نیست و تنها به دنبال منافعی است که قبل از پیروزی انقلاب در اختیارش بوده است.

آیت الله معلمی در پایان خاطرنشان کرد: این انقلاب به راحتی به پیروزی نرسیده است و خون های پاکی به پایش ریخته شده است و امیدوارم شرمنده شهیدان نشویم.

https://static1.ilna.ir/thumbnail/rCHos1rAnuVt/zD2ly951Lbe1X4vBXmeYxnwvBKd2o-upCBoRpuXWWQ3xVYIwBtE8SJc5CgG8w1SR1HhaeHPcWe7Z4QQxwQ5aCQuC6bW65Yo2vzNA1A_oYcME-xuDHnCGIL88GkvFaMums2lp5Xzk-eHBnhR0v72AGtgts_Cm_bClXuOejRjZDSys4NdjIqNZJEQ6csj1vAj0TsMW1VO_vpY,/image_2019_2_4-11_59_59_915_ZYj.jpg

 

ایلنا