کد خبر: 7805تاریخ انتشار : ۸:۳۳:۴۱ - چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷

استاندار مازندران، در مراسم کلنگ زنی سالن ورزشی روستایی در فریدونکنار: راهبرد اصلی حل مشکلات، مشارکت مردم است

مقام عالی دولت در مازندران در مراسم کلنگ زنی سالن ورزشی شهدای روستای بی نمد شهرستان فریدونکنار که با حضور وزیر اطلاعات برگزار شد، با بیان اینکه هیچ دولت و نظام سیاسی نمی تواند به تمامی نیازهای مردم پاسخ دهد، گفت: باید در تمامی برنامه های توسعه ای؛ اجتماعی و مشارکت محور عمل کرد. فقط […]

استاندار مازندران، در مراسم کلنگ زنی سالن ورزشی روستایی در فریدونکنار: راهبرد اصلی حل مشکلات، مشارکت مردم است

مقام عالی دولت در مازندران در مراسم کلنگ زنی سالن ورزشی شهدای روستای بی نمد شهرستان فریدونکنار که با حضور وزیر اطلاعات برگزار شد، با بیان اینکه هیچ دولت و نظام سیاسی نمی تواند به تمامی نیازهای مردم پاسخ دهد، گفت: باید در تمامی برنامه های توسعه ای؛ اجتماعی و مشارکت محور عمل کرد. فقط با مشارکت مردم می توان مشکلات را از پیش رو برداشت.

به گزارش مازنی خبر ، احمد حسین زادگان افزود: نارسایی ها و محرومیت هایی را که قبل از انقلاب به مردم تحمیل شد، نمی توان صرفا با نگاه و اعتبار دولتی تامین کرد و باید در همه زمینه ها مردم پای کار باشند.

استاندار مازندران با بیان اینکه خوشبختانه مردم ایران و بخصوص مازندران پس از انقلاب در فعالیت های توسعه ای و عمرانی و خیریه فعالیت مستمر و همچنین نمره قبولی بالایی دارند، اظهار داشت: وظیفه مسئولان است که حضور مردم در سازندگی و شکوفایی استان و کشور را تسهیل کنند.

حسین زادگان بیان کرد: باید از ظرفیت های اجتماعی و مردمی در تمامی حوزه های آموزشی، اقتصادی و عمرانی استفاده کرد تا بتوانیم حرکت به سمت توسعه در همه ابعاد را تسهیل کنیم.

وی افزود: متاسفانه علیرغم اینکه مازندران در بسیاری از شاخص ها از جایگاه مناسبی برخوردار است، در حوزه سلامت وضعیت مناسبی ندارد. بیشترین مبتلایان به دیابت و بیماری های قلبی و عروقی امروز در استان مازندران گزارش می شود که نشان می دهد باید حوزه های سلامت و ورزش در استان در شمار برنامه های جدی متولیان باشد.

وی با اشاره به اینکه خیرین از ابتدای انقلاب قدم های بلندی برای توسعه استان مازندران برداشتند، گفت: امروز حوزه ورزش و بخصوص احداث سالن های ورزشی بستری است که بیش از گذشته یاری مردم و خیرین را می طلبد، اما باید حرکت خیرین مدیریت شده باشد و برای همین منظور طرح هر روستا یک سمن مردم نهاد را مطرح کردیم تا در قالب سمن های اجتماعی در حوزه درمان، محیط زیست، آموزش و دیگر فعالیت های اجتماعی مشارکت داشته باشند.

استاندار مازندران با تاکید بر استفاده از ظرفیت دانش آموزی، ابراز کرد: قبل از انقلاب روحیه ساخت سالن ورزشی در استان مازندارن وجود نداشته است، اما امروز استان مازندران نه تنها در شاخص های ورزشی، بلکه در شاخص های دیگر نیز با قبل از انقلاب قابل قیاس نیست و توسعه در همه زمینه ها در دور ترین نقاط استان چه در زمینه بهداشت، آموزش، ورزشی، اجتماعی و چه در زمینه عمرانی گواه این امر است.

کلنگ ساخت سالن ورزشی روستای ‘ بی نمد ‘ شهرستان فریدونکنار روز سه شنبه با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی، وزیر اطلاعات و احمد حسین زادگان، استاندار مازندران به زمین زده شد. ‎

این سالن ورزشی چند منظوره قرار است در پنج هزار و ۴۰۰ مترمربع مساحت ساخته شود و زمین آن را هم خیران اهدا کرده اند.

قرار است برای ساخت این سالن ورزشی بیش از ۲۰ میلیارد ریال هزینه شود.

http://www.ostan-mz.ir/OstanFiles/NewsImage/NewsImage7296733315493790101827327382551164599769.jpg.jpg