کد خبر: 7813تاریخ انتشار : ۸:۵۱:۳۶ - چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷

شهردار بابل روی تخت بیمارستان برکنار شد/ داماد امام جمعه بابل شهردار شد

محسن کبود فیروزجایی شهردار بابل در حالی با هفت رای موافق از سمت خود برکنار شد که روی تخت بیمارستان بود . به گزارش مازنی خبر ، محسن کبود فیروزجایی شهردار بابل از سوی اعضای شورای اسلامی شهر با هفت رای عدم اعتماد برکنار شد و در همین جلسه سید مجتبی حکیم در حال حاضر […]

شهردار بابل روی تخت بیمارستان برکنار شد/ داماد امام جمعه بابل شهردار شد

محسن کبود فیروزجایی شهردار بابل در حالی با هفت رای موافق از سمت خود برکنار شد که روی تخت بیمارستان بود .

به گزارش مازنی خبر ، محسن کبود فیروزجایی شهردار بابل از سوی اعضای شورای اسلامی شهر با هفت رای عدم اعتماد برکنار شد و در همین جلسه سید مجتبی حکیم در حال حاضر معاون سیاسی فرمانداری ویژه بابل است با ۸ رای به عنوان شهردار جدید و پیشنهادی به استانداری معرفی شد .

همچنین مهدی کیانی با ۹ رای به عنوان سرپرست شهرداری بابل تا صدور حکم شهردار جدید انتخاب شد.

شهردار منتخب بابل کیست ؟

سید مجتبی حکیم، ، که پس از برکناری محسن کبود ، بلافاصله با ۷ رای از ۹ رای شورای‌شهر، به عنوان شهردار چهل‌وسوم انتخاب شد ۳۳ ساله و داماد حجت‌الاسلام روحانی امام‌جمعه بابل است .

وی از اسفند ۹۲ و با حکم ربیع فلاح استاندار وقت مازندران، به عنوان معاون امور سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه بابل مشغول به فعالیت است.

مشخصات، سابقه تحصیلی و مسئولیت‌های این مدیر جوان به شرح زیر است:

تحصیلات حکیم در کرشناسی « حقوق » و در کارشناسی ارشد هم « فقه و حقوق » خوانده و اکنون نیز دشجوی دکتری فقه و حقوق دانشگاه آزاد بابل است .

کبود چگونه برکنار شد ؟

محسن کبود فیروزجایی در حالی با ۷ رای اعضای شورای‌شهر بابل از سمتش کنار گذاشته شد که گفته می شود روی تخت بیمارستان بود و تحت یک عمل جراحی قرار گرفته است .

شنیده ها حکایت از این دارد که مقیم مقیمی و مرمرفیروزپور تنها حامیان کبود و بیژنی، واثقی، شافعیان، آری، ابوالحسنی، احمدزاده‌ و پورچالی از مخالفان شهردار معزول بودند .

سرپرست دوره گذار شهرداری بابل کیست ؟

مهدید کیانی معاون شهردار، تا صدور حکم شهردار جدید با ۹ رای به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب شد.