کد خبر: 7814تاریخ انتشار : ۸:۵۴:۵۳ - چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷

ربیع فلاح همین جاست ؛ استاندار اسبق مازندران: خروج همیشگی من از کشور کذب است / به انگلیس نرفتم

استاندار اسبق مازندران با رد شایعاتی مبنی بر خروج همیشگی وی ازایران گفت : خروج بنده از کشور کذب است. به گزارش مازنی خبر ، ربیع فلاح جلودار در حاشیه بازدید از بندر امیراباد در گفتگو با خبرنگاران اظهارداشت : بنده اکنون دارای مسولیتی در انجمن سلولزی ایران و شرکت ارین شیمی و سعید هستم. […]

ربیع فلاح همین جاست ؛ استاندار اسبق مازندران: خروج همیشگی من از کشور کذب است / به انگلیس نرفتم

استاندار اسبق مازندران با رد شایعاتی مبنی بر خروج همیشگی وی ازایران گفت : خروج بنده از کشور کذب است.

به گزارش مازنی خبر ، ربیع فلاح جلودار در حاشیه بازدید از بندر امیراباد در گفتگو با خبرنگاران اظهارداشت : بنده اکنون دارای مسولیتی در انجمن سلولزی ایران و شرکت ارین شیمی و سعید هستم.

وی افزود : بنده برای رایزنی جهت خرید مواد اولیه صنایع سلولزی مدتی در روسیه بوده و پاسپورت بنده گویا است که بنده در انگلیس نبوده و نرفتم.

استاندار اسبق مازندران با اشاره به پیشینه خود در سازمان جنگل ها گفت : افتخار بنده این است که اکنون در کسوت بازنشستگی خادم فعالان این حوزه در استان هستم.

گفتنی است ؛ متاسفانه پس از تغییر مدیران و به تبع آن کمرنگ شدن حضور رسانه ای آنان ، شایعاتی مطرح می شود . در همین راستا و در خصوص استاندار اسبق مازندرن نیز مطرح شده بود که وی پس از استانداری در انگلستان اقامت یافته است که با پاسخ شفاف ربیع فلاح جلودار مشخص شد که این شایعه صحت ندارد .

* استاندار سابق مازندران عضو هیأت‌مدیره یک شرکت در بندر امیرآباد

حضور ربیع فلاح‌جلودار استاندار سابق مازندران در بندر امیرآباد در حالی‌که برخی‌ها خبر از فرار او به خارج از کشور را مطرح کرده بودند، برای خبرنگاران جالب توجه بود، او حالا عضو هیأت‌مدیره و مشاور بزرگ‌ترین کارخانه MDF در منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد است و به زراعت چوب و احداث فضای سبز نیز می‌پردازد.

https://media.farsnews.com/Uploaded/Files/Images/1397/11/16/13971116001520_Test_PhotoN.png