کد خبر: 7837تاریخ انتشار : ۱۰:۴۶:۲۸ - پنج شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷

آبفار قائم‌شهر ؛ پیشرو در ارائه خدمات به مردم در روستاها

همزمان با دهه مبارک فجر ، مجتمع آبرسانی روستای المشیر قائمشهر با خط انتقالی به طول ۶ کیلومتر توسط آب و فاضلاب روستائی شهرستان افتتاح شد. به گزارش مازنی خبر ، رئیس اداره آب و فاضلاب روستائی قائم شهر با اعلام این خبر گفت: با افتتاح این مجتمع ، روستاهای المشیر ، گیله کلا و […]

آبفار قائم‌شهر ؛ پیشرو در ارائه خدمات به مردم در روستاها

همزمان با دهه مبارک فجر ، مجتمع آبرسانی روستای المشیر قائمشهر با خط انتقالی به طول ۶ کیلومتر توسط آب و فاضلاب روستائی شهرستان افتتاح شد.

به گزارش مازنی خبر ، رئیس اداره آب و فاضلاب روستائی قائم شهر با اعلام این خبر گفت: با افتتاح این مجتمع ، روستاهای المشیر ، گیله کلا و کاردیکلا از نعمت آب بهره مند شدند.

دکتر مصطفی زمانی افزود: در این پروژه ۷۰۰ میلیون تومان اختصاصاً برای روستای المشیر و ۹۳۰ میلیون تومان جهت امکان انتقال آب به این روستاها هزینه شده است.

وی تصریح کرد: این مجتمع دارای ایستگاه پمپاژ ، سیستم عملکرد در اضطرار و دیزل ژنراتور می باشد تا با بهترین نحو به مردم خدمت رسانی کند.

زمانی با تاکید بر اینکه شرکت آب و فاضلاب روستائی تلاش می کند تا خدمت رسانی مطلوبی به روستائیان عزیز ارائه شود، اظهار داشت: یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی، توجه ویژه به روستائیان و ایجاد امکانات در روستاها می باشد.

http://uupload.ir/files/13mh_photo_2019-02-06_17-25-20.jpg