کد خبر: 7852تاریخ انتشار : ۱۱:۰۰:۴۹ - پنج شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷

نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی: مقام معظم رهبری برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی است

یک نماینده مجلس گفت : چهل سالگی انقلاب با حضور مقام معظم رهبری که برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی است، افتخار آفرین شده است. به گزارش مازنی خبر و به نقل از ایلنا، عبداله رضیان در مراسم افتتاح مجتمع آبرسانی در المشیر گفت: خواسته مردم المشیر از ما در زمان انتخابات حل شدن مشکل آبرسانی […]

نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی: مقام معظم رهبری برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی است

یک نماینده مجلس گفت : چهل سالگی انقلاب با حضور مقام معظم رهبری که برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی است، افتخار آفرین شده است.

به گزارش مازنی خبر و به نقل از ایلنا، عبداله رضیان در مراسم افتتاح مجتمع آبرسانی در المشیر گفت: خواسته مردم المشیر از ما در زمان انتخابات حل شدن مشکل آبرسانی بود که امروز شاهد حل این مشکل هستیم.

وی افزود : نگاه ما کمک به زیرساخت های حوزه انتخابیه و حل مشکل روستاییان است.

رضیان با بیان اینکه طی چهل سالی که از انقلاب گذشته است، افتخارات زیادی هم به وجود آمده است گفت: امسال بخاطر مسائل اقتصادی که توسط دشمن ایجاد شد، ملت ما در شرایط سختی قرار گرفتند و مشقت های زیادی به وجود آمد.

نماینده مردم قائمشهر و حوزه انتخابیه در مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: چهل سالگی انقلاب با حضور مقام معظم رهبری که برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی است و حضور ملت بزرگ ایران توانست با تمام تلاش دشمن همچنان افتخارآفرین باشد.

وی با بیان اینکه روستای المشیر در گذشته به دلیل عدم وجود آب سالم آمار مرگ و میر را نیز داشته است، افزود: منابع و امتیازات محدود است اما ما سعی خود را می کنیم تا مردم در تنگنا قرار نگیرند.

نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی گفت : باید در کنار مردم باشیم و درمرحله اول درمسائل معیشتی تلاش خود را برای حل مشکل انجام دهیم.

رضیان ادامه داد :درمرحله بعد زیرساخت ها را باید افزایش دهیم تا سربلندی نظام بیشتر شود.