کد خبر: 7876تاریخ انتشار : 16:47:14 - پنج‌شنبه 7 فوریه 2019

کشف ۲۱ فقره سرقت اموال داخل خودرو در قائمشهر

فرمانده انتظامی قائم شهر از دستگیری سارق حرفه‌ای اموال داخل خودرو با ۲۱ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد. به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ محمدولی مرادی فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر در گفتگو با خبرنگاران ، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت اموال داخل خودرو در شهرستان قائم شهر، موضوع در دستور […]

کشف ۲۱ فقره سرقت اموال داخل خودرو در قائمشهر

فرمانده انتظامی قائم شهر از دستگیری سارق حرفه‌ای اموال داخل خودرو با ۲۱ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ محمدولی مرادی فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر در گفتگو با خبرنگاران ، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت اموال داخل خودرو در شهرستان قائم شهر، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه ماموران اداره تجسس کلانتری ۱۲، متهم را شناسایی کردند.

سرهنگ مرادی گفت: پس از هماهنگی‌های قضائی متهم که دارای سوابق متعدد کیفری در این شهرستان نیز بوده، در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۲۱ فقره سرقت اموال داخل خودرو اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر از مقادیر قابل توجهی اموال سرقتی از مخفیگاه متهم خبر داد و افزود: تلاش برای کشف سایر سرقت‌های انجام شده توسط متهم ادامه دارد.

وی از شهروندان خواست: ضمن رعایت هشدار‌های انتظامی، استفاده از تجهیزات بازدارنده و پرهیز از پارک وسایل نقلیه خود در معابر فاقد روشنایی در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوکی مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند.